Olival Super Tan Samoopaľovacia Pena 100ml

1×100 ml, samoopaľovacia pena

Značka: OLIVAL

Samoopaľovacia pena SUPER TAN obohatená o mrkvový extrakt a glycerín poskytuje prirodzene opálený vzhľad a rovnomerné tónovanie pleti.

7,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Olival Super Tan Samoopaľovacia Pena 100ml 1×100 ml, samoopaľovacia pena

X58760

Hlavný popis produktu

Ľahká konzistencia a príjemná vôňa vám prinesú krásne bronzovú pokožku. Pokožka počas 6 až 8 hodín postupne stmavne a aplikáciu je možné opakovať, kým sa nedosiahne požadovaný efekt. Vonia ako kokos. Použitie: Pripravte pokožku s pílingom, ideálne 24 hodín pred použitím samoopaľovacej peny.

Potom naneste penu rovnomerne z chodidiel na boky, brucho, ramená a krk. Venujte zvláštnu pozornosť záhybom a oblastiam členkov, kolien a lakťov. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky. Po 6 až 8 hodinách vývoja farby sa osprchujte. Udržujte opálený vzhľad pomocou mlieka alebo telovej peny opakovaným nanášaním.

Upozornenie: V prípade podráždenia prestaňte používať. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Môže spôsobiť zmenu farby látky. Samoopaľovacia pena neobsahuje ochranný faktor a nechráni pred slnečným žiarením. Pred opaľovaním odporúčame natrieť sa mliekom alebo opaľovacím olejom. Vyhnite sa slnečnému žiareniu medzi 11:00 a 17:00. Nadmerné opaľovanie vážne ohrozuje zdravie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.