Olival Mikroexfoliant Professional

1×42 ml, krém na čistenie pleti

Značka: OLIVAL

Mikroexfoliant je revolučné spojenie mechanického a chemického pílingu, ktoré prináša výborné výsledky a hĺbkové čistenie.

11,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Olival Mikroexfoliant Professional 1×42 ml, krém na čistenie pleti

X56010

Hlavný popis produktu

Vďaka 1%-nej kyseline salicylovej, ricínovým kapsuliam, vitamínu H (biotínu) a alantoínu mikroexfoliant hĺbkovo čistí póry pokožky, osviežuje ju, obnovuje vláčnosť a hebkosť. Pri kontakte s vodou vytvára prášok hustú pastu s krémovou konzistenciou pre dokonalý píling, ktorý odstraňuje odumreté kožné bunky a pripravuje pleť na ďalšiu kozmetickú starostlivosť.

Použitie: Naneste malé množstvo prášku (asi pol čajovej lyžičky) na vlhké dlane. Jemným trením vytvoríte pastu, ktorú naneste na tvár. Jemne, krúživými pohybmi, masírujte pleť a po 2 až 3 minútach opláchnite vlažnou vodou. Používajte maximálne 3-krát týždenne počas večermej starostlivosti.

Upozornenie: Zabráňte vdýchnutiu prášku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na kyselinu salicylovú, súbežne s inými kyselinami alebo retinoidmi, alebo na aktívne zapálenú, podráždenú a všeobecne výraznejšie citlivú pleť. Odporúča sa počas dňa nosiť SPF.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.