Odstraňovač vodného kameňa EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, odstraňovač vodného kameňa

Značka: CLEANEE

Odstraňovač vodného kameňa vyrobený výhradne z prírodných ingrediencií. Je vhodný na čistenie vodného kameňa v kúpeľni, na WC aj na odvápnenie rýchlovarných kanvíc a kávovarov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
6,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Odstraňovač vodného kameňa EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, odstraňovač vodného kameňa

X005894

Hlavný popis produktu

Odstraňovač vodného kameňa vyrobený výhradne z prírodných ingrediencií. Je vhodný na čistenie vodného kameňa v kúpeľni - zo sprchového kúta alebo vaňovej zásteny, na čistenie vodného kameňa na WC, zo škár aj na odvápnenie rýchlovarných kanvíc a kávovarov.Povrchy, na ktoré vhodné odstraňovač vodného kameňa použiť?

- na odstránenie vodného kameňa v rýchlovarnej kanvici alebo odvápnenie kávovaru

- na škáry v kúpeľni

- na sklo vaňovej zásteny alebo sprchového kúta

- na odstránenie vodného kameňa zo skla

- odstránenie vodného kameňa z kúpeľňovej sanity

- odstránenie vodného kameňa z nerezovej vodovodnej batérie a jej okoliaAko sa liek používa?

Ekologický Odstraňovač vodného kameňa CLEANEE pred použitím pretrepte po dobu cca 5 sekúnd a nastriekajte na čistený povrch. Po nastriekaní nechajte prípravok na povrchu pôsobiť 3 až 5 minút, ale iba tak dlho, aby nezaschol. Následne opláchnite čistou vodou. Účinnosť prípravku zvýšite mechanickým narušením vodného kameňa kefkou. Pokiaľ na povrchu zostal ešte vodný kameň, postup opakujte, kým sa všetok vodný kameň neodstráni. Používajte pri teplotách v rozmedzí 5 až 30 °C. Pokiaľ sú na povrchu zaschnuté hrubšie nečistoty, odstráňte ich najskôr mechanicky a potom použite CLEANEE EKO Odstraňovač vodného kameňa. Pokiaľ je to nutné, takto vyčistený povrch ešte odmastite pomocou prípravku CLEANEE hygienický čistič Kúpeľne.Aké je zloženie prípravku CLEANEE EKO Odstraňovače vodného kameňa?

Prípravok je vyrobený iba z prírodných zlože: Voda, zmes ovocných kyselín (hroznová, šťaveľová, citrónová), extrakty z ovocia.Ako prípravok skladovať?

Skladujte v uzavretých pôvodných obaloch pri teplotách 5–35 °C. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu a chrániť pred mrazom!

Spotrebujte do 2 rokov od dátumu výroby.Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný na kovy okrem nerezu a chrómu, ďalej gumu, textil, kožu, drevo a silne nasiakavé minerálne povrchy (betón, vápenec, mramor, atď.) Prípravok je určený na priame použitie. Riedenie príp. miešanie s inými látkami je zakázané.Bezpečnostné upozornenie:

Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte uzamknuté. Nevdychujte. Po manipulácii dôkladne umyte ruky vodou a mydlom. PRI STYKU S KOŽOU (alebo s vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Opláchnite kožu vodou/osprchujte. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára. Pri vdýchnutí: Preneste osobu na čerstvý vzduch a ponechajte ju v polohe uľahčujúce dýchanie.Aká je výdatnosť prípravku?

Na 1 m2 použijeme 10 - 30 ml prípravku. Závisí na intenzite zanesenia povrchu vodným kameňom.Balenie: 500 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.