Naše služby

Cieľom lekární Dr. Max je priniesť zákazníkom kvalitné služby a odborné poradenstvo kedykoľvek to budú potrebovať. Ročne ich na Slovensku navštívi viac ako 15 miliónov zákazníkov. Značka Dr. Max tak pre nás predstavuje veľký reputačný záväzok a zodpovednosť.

V lekárňach vychádzame zákazníkom v ústrety nielen dostupnou lokalitou, prehľadným usporiadaním sortimentu, ale aj pestrou ponukou. Okrem produktov od partnerov u nás dnes zákazníci nájdu už viac ako 270 rôznych produktov aj pod značkou Dr. Max. Toto portfólio pokrýva najrôznejšie kategórie od výživových doplnkov cez zdravotnícke pomôcky a kozmetické výrobky až po lieky. V rámci dostupnosti liekov i voľnopredajných produktov sa snažíme vždy robiť pre pacientov maximum.

Starostlivosť o zákazníka prinášame cez náš personál v lekárňach aj pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť s cieľom posilniť prevenciu a zdravý životný štýl. V roku 2016 sa týchto kampaní zúčastnilo a bezplatné odborné poradenstvo lekárnikov využilo viac ako 31 000 Slovákov.

Ponuku dlhodobých benefitov môžu zákazníci lekární čerpať prostredníctvom vernostného programu Dr. Max CLUB. Jeho výhody sú priebežne aktualizované a okrem finančných benefitov, resp. výmeny bodov za produkty, ponúka dnes oveľa viac, čím rozširuje starostlivosť o zákazníka aj do online prostredia.