Nuxe Super Sérum

1×30 ml, sérum na pleť

Značka: NUXE

Pleť vyzerá o 10 rokov mladšie.

Darček k nákupu Pri nákupe produktov značky Nuxe nad 28€, získate zlatú Nuxe sviečku, 140 g, ako darček.
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
64,79
Doprava zadarmo

O produkte: Nuxe Super Sérum 1×30 ml, sérum na pleť

X45966

Hlavný popis produktu

Pleť sa chová, ako by bola o [10] rokov mladšia*. Hlavná inovácia proti starnutiu pleti: tento vysoko účinný protivráskový koncentrát s patentovaným rastlinným komplexom stimuluje prirodzené mladistvé mechanizmy v pleti. Vyhladzuje vrásky a redukuje pigmentové škvrny. Už po prvej aplikácii je pleť vyhladená, spevnená a rozžiarená. Formula neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Naneste ráno a/alebo večer na tvár, krk a dekolt, na čistú pleť, ako prvý krok v starostlivosti o pleť. Pre všetky typy pleti.

Laboratória Nuxe spojili dve expertízy (olej a anti-age), táto maximálna koncentrácia zmyselnosti a účinnosti stimuluje prirodzené mladistvé mechanizmy v pleti.
Prírodná kyselina hyalurónová: získaná rastlinnou biotechnológiou, táto kyselina hyalurónová rýchlo preniká do pleti a stimuluje jej mladistvé mechanizmy, pôsobí proti vráskam.

Tisíce mikro oddelených rastlinných olejov: rastlinné oleje sú oddelené a potom znovu zostavené s výberom svojich najcennejších mastných kyselín, aby sa získala správna štruktúra a vlastnosti.
Oddelené rastlinné oleje sú prirodzene zapuzdrené jeden po druhom vo forme mikroguľôčok, ktoré sa roztápajú na pleti a poskytujú maximálne potešenie.


+ Patentovaný rastlinný komplex s prirodzenými bunkami – proti vráskam
+ Vitamín B3 – proti tmavým škvrnám
Len 24 zložiek
vrátane 95 % zložiek prírodného pôvodu
Vegánske zloženie** (info na obale)
Recyklovateľná 30 ml sklenená fľaštička + papierová škatuľka
*In-vitro test. ** Vegánske zloženie bez zložiek alebo prímesí živočíšneho pôvodu
Účinnosť potvrdená pod dermatologickým dohľadom a dohľadom žien: Od prvej kvapky séra: pleť je okamžite zjemnená, vyplnená a rozjasnená.
Po niekoľkých týždňoch: pokožka je pozmenená: vrásky a jemné linky sú vyhladené, pleť je pevnejšia, zjednotená, tmavé škvrny svetlejšie a póry sa sťahujú


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.