NUXE Merveillance OIL-SERUM

1×30 ml

Značka: NUXE

Spevňujúce sérum pre všetky typy pleti.

44,99
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  59,99 €  ·  zľava 15,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 56.39 €

Doprava zadarmo

O produkte: NUXE Merveillance OIL-SERUM 1×30 ml

X54834

Hlavný popis produktu

Ultra-korektívny olej z mikrorias: NUXE vybralo Chlorellu Vulgaris, mikroskopickú zelenú sladkovodnú riasu, ktorá má výnimočné regeneračné schopnosti. Objavila se pred 2,5 miliardami rokov a prežila až do nášho letopočtu vďaka svojej ohromujújej odolnosti, za ktorú vďačí svojej nepreniknuteľnej membráne.

Olej z mikrorias sa získava pomocou špičkovej zelenej technológie, ktorá z membrány extrahuje aktívne molekuly, ktoré sú inak tažko dostupné. Jedna kvapka tohto vzácneho oleja má koncentráciu o sile 4 miliárd aktívnych buniek. Vegánske zloženie bez prísad alebo derivátov živočíšneho pôvodu.

SPEVŇUJÚCE OLEJOVÉ SÉRUM pre všetky typy pleti. Obsahuje olej z mikrorias. Iba 3 kvapky pre okamžite hladšiu a plnšiu pleť s pevnejšími kontúrami. +32 % pevnejšia pleť po 1 mesiaci používania. Pleť je silnejšia a odolnejšia a vyzerá viditelne mladšia. Ideálne pre všetky typy pleti vďaka nemastnej a nelepivej olejovej textúre.

Pôsobí proti starnutiu. Ľahká kvetinová vôňa frézie a magnólie a pižmový akord. Aplikujte ráno a/alebo večer pred použitím krému Merveillance LIFT. Vegan.

Neobsahuje žiadne zložky živočíšného pôvodu. 98 % prírodného pôvodu. Patentované.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.