NUXE MERVEILLANCE NIGHT CREAM

1×50 ml, nočný krém

Značka: NUXE

KONCENTROVANÝ NOČNÝ KRÉM – KOREKCIA VRÁSOK, SPEVNENIE pre všetky typy pleti.

47,89
Doprava zadarmo

O produkte: NUXE MERVEILLANCE NIGHT CREAM 1×50 ml, nočný krém

X54836

Hlavný popis produktu

Ultra-korektívny olej z mikrorias: NUXE vybralo Chlorellu Vulgaris, mikroskopickú zelenú sladkovodnú riasu, ktorá má výnimočné regeneračné schopnosti. Objavila se pred 2,5 miliardami rokov a prežila až do nášho letopočtu vďaka svojej ohromujújej odolnosti, za ktorú vďačí svojej nepreniknuteľnej membráne. Olej z mikrorias sa získava pomocou špičkovej zelenej technológie, ktorá z membrány extrahuje aktívne molekuly, ktoré sú inak tažko dostupné. Jedna kapka tohto vzácneho oleja má koncentráciu o sile 4 miliárd aktívnych buniek. Vegánske zloženie bez prísad alebo derivátov živočíšneho pôvodu.

KONCENTROVANÝ NOČNÝ KRÉM – KOREKCIA VRÁSOK, SPEVNENIE pre všetky typy pleti. Obsahuje olej z mikrorias. Ráno je vaša pleť nabitá energiou, žiarivá a oddýchnutá, akoby ste spali o 2 hodiny dlhšie.

100 % žien uvádza, že je ich pleť hladšia a viac zregenerovaná. Vrásky sú menej viditeľné, pleť je pevnejšia a kontúry spevnené. Aplikujte večer na tvár, krk a dekolt. Vegan. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. 97 % prírodného pôvodu. Patentované.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.