Nutrilon Advanced 3

6×800 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON
Nutrilon batoľacie mlieka - ďalší krok na podporu imunity* (*Nutrilon 3-5 obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému)
Darček k nákupu K nákupu vybraných produktov Nutrilon získate LEGO® DUPLO ako darček.
Na sklade v eshope
79,99
Doprava zadarmo

O produkte

X66235

Nutrilon batoľacie mlieka - ďalší krok na podporu imunity* (*Nutrilon 3-5 obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému) Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 3 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA *. Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP **, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity * a tiež vápnik*. Naše inovovaná receptúra je BEZ PALMOVÉHO OLEJA. Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 3 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 12. mesiaca obsahuje: HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D) - vitamíny C a D* prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému Omega-3 (DHA) Vápnik - Vápnik* je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí BEZ PALMOVÉHO OLEJA **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Praktické balenie pre vás:

1. Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

2. Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

3. Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

4. Odmerka na správne dávkovanie.

5. Miesto na odmerku, aby odmerka ani vaše ruky neboli v kontakte s mliečnym práškom.

ROZUMIEME MATERSKÉMU MLIEKU, už 50 rokov sa venujeme výskumu a odkrývaní tajomstva materského mlieka Prvé plazenie po štyroch, prvé krôčiky... začína sa obdobie, keď sa vaše deti a vy nezastavíte. Veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. K prvému objavovaniu sveta patrí aj jeho ochutnávanie. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon 2 Advanced, špeciálne vyvinutý na PODPORU imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa*. Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP**, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D na podporu imunity* a omega-3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú na podporu vývoja mozgu*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA.

Prečo si vybrať pokračovaciu výživu Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:

- HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllaktóza, ktorú přináša náš unikátny proces

- Zmes oligosacharidov GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku

- ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému

- PRISPIEVA K NORMÁLNEMU VÝVOJU MOZGU A NERVOVÉHO SYSTÉMU: Omega 3 (ALA)* ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.

- BEZ PALMOVÉHO OLEJA *Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy. **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom 

Ako pripraviť následné mlieko Nutrilon:

1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozrite tabuľku) vlejte do vysterilizovaného hrnčeka.

2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

3. Do hrnčeka s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozrite tabuľku). Ihneď po uzatvorení hrnčeka ho dôkladne pretrepte 10 sekúnd vo zvislej polohe.

4. Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Uchovávanie:

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (max. do 25 °C, nie v chladničke). Balené v ochrannej atmosfére.

Dôležité upozornenie:

Výrobok je určený na výživu malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Nutrilon 3 Advanced má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Mliečna výživa pre malé deti v prášku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, abyste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nervovnomerného ohriatia. Vyvarujte se dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami - zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Zloženie se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.