Nutridrink Plant Based s príchuťou kávy

4 x 200 ml, nápoj na medicínske účely

Značka: NUTRIDRINK

Nutridrink PlantBased je vysokoenergetická nutrične kompletná výživa s hrachovými a sójovými bielkovinami, vhodná pre vegánov. Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nutridrink Plant Based s príchuťou kávy 4 x 200 ml, nápoj na medicínske účely

X021001

Podvýživa alebo malnutrícia je stav, kedy má telo nedostatok živín potrebných pre správnu funkciu organizmu. Môže sa jednať o nedostatok základných živín – bielkovín, sacharidov, tukov alebo niektorých ďalších tzv. mikroživín (vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov). Podvýživa súvisiaca s ochorením môže spôsobiť oslabenie imunitného systému, zvýšenie rizika infekcie, zhoršenie hojenia rán či dlhšiu dobu hospitalizácie a rekonvalescencie.


Čo je Nutridrink PlantBased a ako mi môže pomôcť?

Nutridrink PlantBased je tekutá výživa v 200 ml fľaštičkách špeciálne vyvinutá pre pacientov s laktózovou intoleranciou a vegánov so zvýšenou potrebou energie a nedostatočným príjmom živín. Môže slúžiť ako čiastočná alebo úplná náhrada stravy pre pacientov trpiacich podvýživou súvisiacou s ochorením alebo jej riziku.

Nutridrink PlantBased (200ml) je k dispozícii v 2 príchutiach:

  • káva
  • mango/marakuja

 


Ako Nutridrink PlantBased správne užívať?

Nutridrink PlantBased je určený na priame použitie. Denný príjem prípravku je 1-3 fľaštičky pre doplnenie stravy, 5-7 fľaštičiek ako jediný zdroj výživy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy. Fľaštičku treba pred použitím dobre pretrepať a po otvorení uchovávať v chladničke max. po dobu 24 hodín. Skladujte na suchom a chladnom mieste


Dôležité upozornenia!

Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Pri podávaní deťom od 3 rokov veku je potrebná zvýšená opatrnosť a dohľad dietológa alebo lekára.

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.