NUK Dávkovač na sušené mlieko

1×1 ks, dávkovač na sušené mlieko

Značka: NUK
5.0

Tri samostatné škatuľky, každá s vlastným viečkom pre praktické dávkovanie práškového mlieka doma aj na cestách • Možno stohovať a skrutkovať - s praktickou násypkou vo viečku pre jednoduché plnenie • Tesniace a bezpečné • Vysokokvalitný syntetický materiál (PP), neobsahuje BPA ani ftaláty • V potravinárskej kvalite, v súlade s nariadením komisie (EÚ) č. 10/2011

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
11,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: NUK Dávkovač na sušené mlieko 1×1 ks, dávkovač na sušené mlieko

X000390

Hlavný popis produktu

Dávkovač práškového mlieka NUK ponúka ideálne riešenie jednej z každodenných úloh, s ktorou rodičia bojujú:

dojčenská mliečna výživa sa musí vždy presne odmerať podľa pokynov výrobcu a potom zmiešať so správnym množstvom vody. Či už doma alebo na cestách, dávkovač práškového mlieka NUK umožňuje jednoduché, rýchle a predovšetkým hygienické dávkovanie práškového mlieka a sušenej detskej výživy. Spolu s tromi samostatne uzatvárateľnými nádobami dávkovača práškového mlieka NUK je vo viečku praktická násypka, ktorá zaručí jednoduché plnenie dojčenských fliaš bez plytvania.

Mimoriadne praktické:

dávkovač práškového mlieka NUK možno použiť aj neskôr, keď je dieťa staršie. Malé škatuľky možno rovnakým spôsobom plniť napríklad obilnou kašou v prášku alebo malou porciou jedla (malé kúsky ovocia alebo zeleniny).

Čistenie:

Pred prvým použitím výrobku a potom po každom ďalšom použití dobre umyte a vydezinfikujte všetky časti, aby na nich nezostali zaschnuté zvyšky. Možno sterilizovať vyvarením. Výrobok je vhodný do umývačky riadu a možno ho sterilizovať v pare alebo v mikrovlnnej rúre. Pred umytím a sterilizáciou výrobok vždy najprv rozložte na jednotlivé časti, aby nedošlo k ich deformácii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.