NUANCE SUPREME LIFTING nočný krém

1×50 ml, pre všetky typy pleti

Značka: NUANCE
Nočný krém pre všetky typy pleti.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
18,19 ušetríte 7,80 €

Pôvodná cena 25,99 € zľava 30%

Doprava zadarmo
18 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X28547 ADC

Nočný krém pre všetky typy pleti.

  • Vypnutie
  • Oživenie
  • Vyplnenie

Nočný krém obsahuje hneď niekoľko patentovaných zložiek. DRIELINE a PROTECTAMI obnovujú prirodzenú obranyschopnosť pokožky a pôsobia ako štít pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.

PADINAMI stimuluje v pleti tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. ARGATENSYL vypína pleť a vyhladzuje vrásky. Výsledkom je hladšia, pevnejšia a hydratovaná pleť. 70 % žien potvrdilo, že ich pleť je na pohľad vyhladenejšia a rozžiarená.*

Nočný krém rozvinie vašu krásu. Počas noci je organizmus v kľude a sústreďuje svoju energiu na regeneráciu. O pleti to platí dvojnásobne. Dokáže intenzívnejšie vstrebávať aktívne látky a obnovuje svoju ochrannú funkciu. Aplikujte nočný krém pravidelne a vaša pleť omladne.

APLIKÁCIA: Naneste dostatočné množstvo krému na pokožku a jemnými krúživými pohybmi vtierajte, kým sa úplne nevstrebe. Pre dokonalý výsledok aplikujte na vyčistenú pleť 1x denne, najlepšie večer.

Vhodné kombinovať so sérom. V tom prípade naneste najskôr sérum, nechajte vstrebať a potom aplikujte krém.

 

*Test 3 produktov z radu Supreme Lifting (111 žien): denný krém pre normálnu a zmiešanú pleť (35 žien), nočný krém (37 žien), sérum (39 žien), 14 dní.