NOVAMA MULTICHECK PRO+ Merací prístroj + prúžky (glukóza, cholesterol, kyselina močová)

Značka: NOVAMA

NOVAMA MULTICHECK PRO+ je merací prístroj, ktorý umožňuje merať rôzne parametre zdravia, ako je hladina glukózy v krvi, cholesterolu a kyseliny močovej. Tento typ prístroja je často využívaný doma alebo aj v lekárskych ambulanciách na monitorovanie uvedených parametrov.

34,68

O produkte: NOVAMA MULTICHECK PRO+ Merací prístroj + prúžky (glukóza, cholesterol, kyselina močová)

922b8607-a280-4f3f-8bae-b6bfa7956063

Hlavný popis produktu

NOVAMA MULTICHECK PRO+.

Už dávno je známe, že prevencia je lepšia ako liečba, ale ako na to? Obmedzený prístup k odborným lekárom, neustále fronty a obrovské náklady na liečbu nepodporujú návštevy zdravotníckych zariadení. Našťastie teraz môžete mať najdôležitejšie krvné parametre pod kontrolou bez toho, aby ste opustili svoj domov! Pravidelné meranie hladín glukózy, cholesterolu a kyseliny močovej vám môže pomôcť zabrániť rozvoju najbežnejších civilizačných chorôb.
Multichcek Pro+ je multifunkčný prístroj, ktorý ukazuje hladinu glukózy, cholesterolu a kyseliny močovej. Na uskutočnenie merania prístroj využíva metódu elektrochemickej biosenzorovej technológie.

Čas merania je len 15 sekúnd!

Krvné testy - glukóza, cholesterol a kyselina močová.

Ide o jeden z najdôležitejších parametrov, ktorý by sa mal pravidelne kontrolovať u všetkých ľudí nad 30 rokov. Testovanie hladín glukózy, cholesterolu a kyseliny močovej môže umožniť včasné odhalenie najbežnejších ochorení, ako je cukrovka, kardiovaskulárne ochorenia alebo dna.

Funkcia glukomeru.

Meranie obsahu glukózy v kapilárnej krvi odobratej z prsta, dlane alebo predlaktia.

- Pamäť - 360 výsledkov
- Priemerný výpočet za 7, 14, 21 a 28 dní
- Rozsah merania 20-600 mg/dl (1,1-33,3 mmol/l)

Meranie cholesterolu.

Meranie celkového cholesterolu v kapilárnej krvi z celého prsta/venóznej krvi/arteriálnej krvi.

- Rozsah merania 100-400 mg/dl (2,59-10,35 mmol/l)
- Pamäť - 50 výsledkov

Meranie kyseliny močovej.

Meranie celkovej hladiny kyseliny močovej v kapilárnej krvi plnej krvi/venóznej krvi/arteriálnej krvi.

- Rozsah merania 3-20 mg/dl (0,18-1,19 mmol/l)
- Pamäť - 50 výsledkov

Vyhadzovač prúžkov – bezpečnosť a hygiena zaručená!

Multimeter MultiCheck Pro+ má vstavaný vyhadzovač prúžkov, ktorý vám umožňuje hygienicky odstrániť prúžok bez toho, aby ste sa ho museli dotýkať. Po teste môžete prúžok odstrániť jedným tlačidlom. Toto riešenie zaručuje bezpečnosť a hygienu používania v súlade s platnými hygienickými predpismi.

Multichceck PRO+ je profesionálny prístroj odporúčaný pre zdravotníkov, ale aj pre všetkých ľudí trpiacich civilizačnými chorobami ako je cukrovka, dna, hypercholesterolémia. Odporúča sa aj pacientom s geneticky zaťaženými ochoreniami, ktoré súvisia so zvýšenou hladinou glukózy, cholesterolu či kyseliny močovej.

Multicheck Pro+ vo vašej domácnosti je zárukou neustáleho prístupu k základným testom, ktoré dokážu včas varovať pred nepriaznivými parametrami. Rýchle overenie hladiny glukózy, cholesterolu a kyseliny močovej dáva šancu na skoré nasadenie vhodnej diéty a aktivity, ktorá zabráni vzniku najčastejších civilizačných ochorení. Parametre odchyľujúce sa od noriem signalizujú potrebu návštevy odborného lekára.

Jednoduchý krvný test pre seniorov!

Okrem toho, že multifunkčný glukomer MultiCheck Pro+ umožňuje vykonávať presné testy v pohodlí domova, je aj veľmi jednoduchý na používanie. Intuitívne ovládanie a prehľadná obrazovka sú funkcie, ktoré seniori určite ocenia. Jednoduchý dizajn a iba tri tlačidlá. Rýchle meranie bez opustenia domu, bez radov na klinike a návštevy lekára na odporúčanie na testy.

Funkcia Auto Strip Recognition.

Funkcia automatického rozpoznávania prúžkov. Po zakódovaní glukomera a vložení prúžku sa prístroj automaticky prepne do príslušného režimu merania.
Prístroj vás bude informovať o nesprávne umiestnenom prúžku, slabej batérii alebo nedostatočnej vzorke krvi.

Na test budete potrebovať.

Zariadenie MultiCheck Pro+, testovacie prúžky, odberové pero, lancety, vreckovku alebo tampón namočený v tekutine, ktorá dezinfikuje miesto odberu vzorky.

Balenie obsahuje.

- Zariadenie Novama MuliCheck Pro+
- Používateľská príručka
- Ochranné puzdro
- Odberové pero
- Testovacie prúžky na cholesterol 5 kusov
- Testovacie prúžky na glukózu 10 kusov
- Testovacie prúžky na kyselinu močovú 10 kusov

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.