Nivea Sun Hydratačný sprej OF50+

1×270 ml, hydratačný sprej

Značka: NIVEA
Nebavia vás mastné fľaky a zdĺhavé nanášanie klasického opaľovacieho krému? Vyskúšajte: NIVEA Hydratačný opaľovací sprej s OF 50+.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
16,99
Doprava zadarmo

O produkte

X56843

Vyhnite sa spálenej pokožke a predčasnému starnutiu pokožky, a to používaním opaľovacieho krému s vysokým OF 50+. Hydratačný sprej na opaľovanie sa vďaka rozprašovaču rovnomerne nanáša a veľmi rýchlo vstrebáva do kože. Pokožku nevysušuje a zachováva mikrobiálnu vrstvu, prvý obranný štít pokožky. Nemusíte sa báť mastných škvŕn. Ak ste práve na letnej dovolenke pri mori, aplikujte sprej aj keď sa priamo nevystavujete slnku a pre istotu každé 2 hodiny pravidelne opakujte. Navyše s vedomím toho, že 73 % zloženia je biologicky rozložiteľných, bez mikroplastov a nezaťažujúcich prírodu. Samotný obal je potom z 95 % vyrobený z recyklovaného materiálu.

Tak za krásnu zdravú pokožku aj chránenú prírodu:

NIVEA Hydratačný sprej na opaľovanie OF 50+.

Vlastnosti:

• OF 50+ poskytuje dostatočnú ochranu pred UVA/UVB.

• Nevysušuje pokožku, naopak ju hydratuje až po dobu 48 hodín.

• Nenarušuje mikrobiálnu vrstvu a rýchlo sa vstrebáva.

• Ideálny k vode – krém vďaka vodoodolnosti ochráni aj počas kúpania.

• Šetrný k pokožke aj prírode: 73 % zloženia je biologicky rozložiteľných a je bez mikroplastov.

Použitie:

Pred použitím sprej poriadne pretrepte, ochranné filtre majú tendenciu sa usadzovať. Pomocou rozprašovača naneste krém na opaľovanie na telo. Rozhodne s ním nešetrite! Jedna aplikácia nestačí, používajte krém pravidelne každé 2 hodiny. Po dni na slniečku pokožku poriadne rozmaznávajte, vyskúšajte niektorý z NIVEA hydratačných prípravkov po opaľovaní.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.