NIVEA Spevňujúci denný a nočný krém Q10 POWER DUO

proti vráskam 2x50 ml

Značka: NIVEA
Kozmetická sada súprava obsahuje: Denný krém a nočný krém 50 ml, Q10 efektívne pôsobí proti vráskam a zároveň v harmónii s vašou pleťou

Na sklade

21,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
21 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X39629

Q10 a kreatín sú vysoko účinné látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú vo vašej pleti. S pribúdajúcim vekom sa ich množstvo znižuje, čo spôsobuje úbytok energie pre ďalšiu regeneráciu pleti. Rad NIVEA Q10 plus obsahuje účinné zloženie s koenzýmom Q10 a kreatínom, ktoré pôsobí efektívne proti vráskam. Vrásky a jemné linky sú po použití tohto krému redukované a výrazne je obmedzený aj výskyt vrások nových. Výťažky z goji - kustovnice čínskej - pôsobia ako účinný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a oxidačnému stresu, spoľahlivo zmierňuje prvé známky starnutia. Obsahuje 18 aminokyselín, 21 stopových prvkov, vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Pleťový krém preukázateľne zlepšuje pevnosť a obnovu pleti, pleť je intenzívne hydratovaná a chránená. Bohaté zloženie rozmaznáva pleť a zanechá ju hladkú a hodvábne jemnú!

 

Aktívne zložky:

  • Q10 dodáva pleti energiu a bojuje proti vráskam.
  • Extrakt z goji je účinný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a oxidačnému stresu, pleť ošetruje a vyživuje.
  • Kreatín napomáha regenerácii pleti.
  • OF 15 chráni pleť pred vznikom vrások, pigmentových škvŕn a poškodením buniek vplyvom slnečného žiarenia.

Typ pleti:

  • Pre všetky typy zrelej pleti.

Použitie:

  • Aplikujte na dokonale odlíčenú pleť tváre, krku a dekoltu každé ráno.