Nivea Duálne sérum Q10 AW Expert

1×30 ml, sérum

Značka: NIVEA

Cukor spôsobuje vrásky? Tak nech! Účinné pleťové sérum vďaka novej patentovanej technológii redukuje hlboké vrásky a predchádza vzniku nových. Vyskúšajte: Expertné duálne sérum proti vráskam Q10.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

17,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nivea Duálne sérum Q10 AW Expert 1×30 ml, sérum

X024267

Hlavný popis produktu

Čo majú spoločné slnko a cukor? Nie až taká sladká pravda je, že sa výraznou mierou podieľajú na starnutí našej pleti. Vážne aj cukor? Áno, jeho nadbytok sa v pokožke viaže na kolagénové a elastínové vlákna, čo vedie k ich poškodeniu. Pleť stráca elasticitu a dochádza k narušeniu jej pevnosti a vzniku vrások. Ochrana proti tomuto procesu (glykácii) je novým trendom v anti-age kozmetike a spolu s UV ochranou a antioxidantmi tvorí recept na mladistvý vzhľad pleti.

Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie – čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii z našich produktov redukuje aj hlboké vrásky a technológiu GLYCOSTOP®, ktorá pomáha chrániť pleť pred poškodením glykáciou a vznikom nových vrások. Nanášajte dvakrát denne na čistú pleť. Nerobte si z cukru vrásky: Expertné duálne sérum proti vráskam Q10.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.