NEUTROGENA® Retinol Boost DUOPack denný anti-age krém SPF15 + nočný krém 2x50ml

2×50ml, anti-age krém

Značka: NEUTROGENA

Retinol Boost bojuje proti viditeľným známkam starnutia: vrásky, strata pevnosti, unavená pleť, suchosť, pigmentové škvrny.

23,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NEUTROGENA® Retinol Boost DUOPack denný anti-age krém SPF15 + nočný krém 2x50ml 2×50ml, anti-age krém

X019213

Hlavný popis produktu

Krémy uvoľňujú do vrchnej vrstvy pokožky čistý Retinol, a tak účinne bojujú proti viditeľným známkam starnutia a zároveň chránia pokožku pred predčasným starnutím spôsobeným svetlom (fotoaging).

Čistý Retinol je forma vitamínu A uznávaná dermatológmi. Je vedecky dokázané, že táto vysoko účinná látka zrýchľuje produkciu kolagénu a obnovu buniek na povrchu pokožky, čím bojuje proti jemným linkám, unavenej pleti, vráskam a pigmentovým škvrnám.

Jedinečné zloženie kombinuje čistý Retinol a:
Výťažok z myrty na zvýšenie účinnosti Retinolu.
Kyselinu hyaluronovú, ktorá pomáha pleť hydratovať a vyplniť.

Neutrogena Retinol Boost Denný krém SPF 15:
1x denne ráno sa nanesú pumpičkou do dlaní 2 dávky krému a jemne sa krém vmasíruje do pokožky tváre a krku. Po použití sa uzáver otočí do polohy „zatvorené“.
Neutrogena Retinol Boost Nočný krém:
Každý večer sa pumpičkou nanesie do dlaní 2 dávky krému a jemne sa vmasíruje do pokožky tváre a krku. Po použití sa uzáver otočí do polohy „zatvorené“.
Ak sa s retinolom začína: Je dôležité zavádzať retinol do starostlivosti o pleť postupne. V prvých 3 týždňoch sa používa len 2 - 3x týždenne. Ak pleť prípravok dobre znáša, frekvencia používania sa môže zvýšiť až na 1x denne.
Upozornenie: Začervenanie, pocit pálenia, mravčenie alebo olupovanie sú bežné dočasné prejavy potvrdzujúce, že prípravok účinkuje. Ak vám spôsobujú diskomfort, obmedzte používanie na 1x každý druhý deň, kým si pokožka nezvykne. Ak kožná reakcia pretrváva, používanie ukončite. Zabráňte kontaktu s očami. Nasledujúce ráno použite prípravok na ochranu pred slnkom, pretože retinol môže zvýšiť citlivosť na slnko.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.