NEUTROGENA Retinol Boost OČNÝ KRÉM

1×15 ml, očný krém

Značka: NEUTROGENA
Očný krém s čistým retinolom, ktorý urýchľuje produkciu kolagénu a obnovu pleťových buniek, bojuje proti jemným linkám a vejárom v okolí očí, pleť hydratuje a dodáva jej rozjasnený vzhľad.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

16,90
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X64451

Očný krém s čistým retinolom, ktorý urýchľuje produkciu kolagénu a obnovu pleťových buniek, bojuje proti jemným linkám a vejárom v okolí očí, pleť hydratuje a dodáva jej rozjasnený vzhľad.   Viac na adc.sk

Spôsob použitia

1x denne sa tri malé kvapky krému nanesú na oblasť pod očami a jemne sa vklepú okolo očných kontúr. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.
Ak sa s retinolom začína: Je dôležité zavádzať retinol do starostlivosti o pleť postupne. V prvých 3 týždňoch sa používa len 2-3x týždenne. Ak pleť prípravok dobre znáša, frekvencia používania sa môže zvýšiť až na 1x denne.

Upozornenie: Začervenanie, pocit pálenia, mravčenie alebo olupovanie sú bežné dočasné prejavy potvrdzujúce, že prípravok účinkuje. Ak vám spôsobujú diskomfort, obmedzte používanie na 1× každý druhý deň, kým si pokožka nezvykne. Ak kožná reakcia pretrváva, používanie ukončite. Použite prípravok na ochranu pred slnkom, pretože retinol môže zvýšiť citlivosť na slnko.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.