Neutrogena Retinol Boost day cream SPF15

1×50 ml, pleťový krém

Značka: NEUTROGENA

Uvoľňuje do vrchnej vrstvy pokožky čistý retinol, čím účinne bojuje proti viditeľným prejavom starnutia a zároveň pokožku chráni pred predčasným starnutím spôsobovaným svetlom.

15,99 ušetríte 4,20 €

Pôvodná cena 20,19 €, zľava 21%

Najnižšia cena pred zľavou: 15.99 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Neutrogena Retinol Boost day cream SPF15 1×50 ml, pleťový krém

X64449 ADC

Uvoľňuje do vrchnej vrstvy pokožky čistý retinol, čím účinne bojuje proti viditeľným prejavom starnutia a zároveň pokožku chráni pred predčasným starnutím spôsobovaným svetlom.  Viac na adc.sk

Spôsob použitia

1x denne ráno sa nanesú pumpičkou do dlaní 2 dávky krému a jemne sa krém vmasíruje do pokožky tváre a krku. Po použití sa uzáver otočí do polohy „zatvorené“. 

Ak sa s retinolom začína: Je dôležité zavádzať retinol do starostlivosti o pleť postupne. V prvých 3 týždňoch sa používa len 2-3x týždenne. Ak pleť prípravok dobre znáša, môže sa frekvencia používania zvýšiť až na 1x denne.

Upozornenie: Začervenanie, pocit pálenia, mravčenie alebo olupovanie sú bežné dočasné prejavy potvrdzujúce, že prípravok účinkuje. Ak vám spôsobujú diskomfort, obmedzte používanie na 1× každý druhý deň, kým si pokožka nezvykne. Ak kožná reakcia pretrváva, používanie ukončite. Zabráňte kontaktu s očami. Retinol môže zvyšovať citlivosť na slnko. Tento prípravok nie je určený na ochranu pred slnkom. Ak ste vystavení slnečnému žiareniu, použite zároveň prípravok na ochranu pred slnkom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.