NEUROBION 100 mg/50 mg/1 mg 30 filmom obalených tabliet

1×30 tbl, liečivo

Značka: NEUROBION

Neurobion je voľnopredajný liek obsahujúci kombináciu vitamínov B1, B6 a B12, ktoré aktivujú, regenerujú a chránia nervové bunky.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NEUROBION 100 mg/50 mg/1 mg 30 filmom obalených tabliet 1×30 tbl, liečivo

0412E

Neurobion je voľnopredajný liek obsahujúci kombináciu vitamínov B1, B6 a B12, ktoré aktivujú, regenerujú a chránia nervové bunky. Vedeli ste, že príznaky, ako sú znížená citlivosť, mravčenie alebo brnenie v rukách či chodidlách, môžu byť spôsobené nedostatkom vitamínov skupiny B?

Ako je možné týmto príznakom predchádzať? Neurobion je liek, ktorý vďaka len 1 tablete denne:

  • pomáha zmierniť zníženú citlivosť, mravčenie a brnenie v dôsledku poškodenia nervov spôsobeného nedostatkom vitamínov skupiny B.
  • lieči častú príčinu⁶ príznakov vďaka kombinácii vitamínov B1, B6 a B12.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne pre dospelých.

 

NEUROBION s vitamínmi B1, B6, B12 – TLMÍ NEUROLOGICKÉ príznaky:⁷ pomáha zmierniť zníženú citlivosť, mravčenie v rukách a chodidlách, ktoré sú dôsledkom poškodenia nervov spôsobeného nedostatkom vitamínov B.


LIEČI častú príčinu:⁶ pomáha zmierniť príznaky tým, že lieči ich častú príčinu,⁶ podporuje správnu činnosť nervového systému.

KOMBINÁCIA 3 NEUROTROPNÝCH VITAMÍNOV:⁸ Neurobion obsahuje 100 mg vitamínu B1, 50 mg vitamínu B6 a 1 mg vitamínu B12, ktoré aktivujú, regenerujú a chránia nervový systém.³

Vitamín B1 podporuje správnu funkciu nervového systému.⁹

Vitamín B6 podporuje prenos nervových impulzov.¹¹

Vitamín B12 prispieva k regenerácii možných poškodení nervových buniek.¹⁰

Za poškodením nervových buniek možeme nájsť viacero príčin, počínajúc nevyváženou stravou až po nezdravý životný štýl. Určité skupiny ľudí, ako napr. starší ľudia a diabetici, majú zvýšenú potrebu vitamínov skupiny B. Ak je už poškodených viac ako 50% nervových vlákien, môže byť ich poškodenie nezvratné a teda celoživotné. Kombinácia neurotropných vitamínov B1, B6 a B12 v prípravku Neurobion taktiež prispieva k obnove nervových buniek.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 tableta denne pre dospelých.Neurobion 100 mg/50 mg/1 mg filmom obalené tablety je liek na perorálne podanie na prevenciu a liečbu nedostatku vitamínov B1, B6 a B12. Pozorne si prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľov lieku, ktorá je pribalená k lieku.¹Spôsobené nedostatkom vitamínov skupiny B. 

²Znížená citlivosť, mravčenie a brnenie v rukách a chodidlách môžu byť príznakmi poškodenia nervov vplyvom nedostatku vitamínov B1, B6 a B12.

³Neurobion obsahuje vitamíny B1, B6 a B12, ktoré aktivujú, regenerujú a chránia nervový systém.

⁴Zdroj: údaje z databázy IQVIA MIDAS MAT Q4/2022 k objemu maloobchodného predaja

⁵Neurobion s vitamínmi B1, B6, B12 pomáha zmierniť zníženú citlivosť a mravčenie rúk a chodidiel a lieči častú príčinu týchto príznakov.

⁶Nedostatok vitamínov skupiny B.

⁷Vitamíny B1, B6 a B12 pomáhajú zmierniť neurologické príznaky spôsobené nedostatkom vitamínov skupiny B a prispievajú k regenerácii nervového tkaniva.

⁸Kombinácia neurotropných vitamínov B1, B6 a B12 obsiahnutá v prípravku Neurobion prispieva k regenerácii nervových buniek a zmierneniu príznakov deficitu týchto vitamínov, ako je znížená citlivosť, mravčenie a brnenie.

⁹Vitamín B1 dodáva energiu nervovým bunkám.

¹⁰Vitamín B12 regeneruje nervové bunky.

¹¹Vitamín B6 je kľúčový pre syntézu neurotransmiterov.

¹²Neurobion je určený na liečbu nedostatku vitamínov B1, B6 a B12, ktorý môže viesť k zmiešanej senzoricko-motorickej polyneuropatii.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.