Naturquelle Foot Exfoliačné ponožky

1×1 set, 40 ml + 2 ks ponožiek

  • Exfoliačné ponožky odstraňujú stvrdnutú kožu chodidiel aj mozole. Hydratujú a zjemňujú pokožku chodidiel.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
8,69
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Naturquelle Foot Exfoliačné ponožky 1×1 set, 40 ml + 2 ks ponožiek

X48486

Hlavný popis produktu

Roztok svojím obsahom rastlinných enzýmov, ovocných kyselín (citrónová, jablčná) a kyseliny salicylovej preniká do hornej vrstvy pokožky, zmäkčuje ju a podporuje jej uvoľnenie.

Chodidlo sa tak šetrne zbaví vrstiev odumretej, zrohovatenej pokožky, následne sa hydratuje, jeho pokožka bude jemná a hladká. Proces exfoliácie (odlupovania) zhrubnutej kože môže trvať 7-10 dní.

Návod na použitie: Pokiaľ je potrebné, odstráňte z nechtov lak. Do oboch ponožiek rovnomerne rozdeľte roztok, navlečte ponožky na chodidlo, upevnite v oblasti členkov poistnou páskou a zotrvajte v kľude po dobu 60-90 minút. Ponožky odstráňte, chodidlá opláchnite vlažnou vodou a osušte. Pre následné ošetrenie použite Naturquelle Balzam na chodidlá.

Upozornenie: Pred použitím naneste malé množstvo prípravku na vnútornú stranu predlaktia pre vylúčenie alergickej reakcie. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu či na produkt celkovo. Nie je určené diabetikom a deťom, produkt je vhodný len pre dospelé osoby. Nepoužívajte v prípade poranenej, precitlivenej, či začervenanej pokožky, pri plesňových ochoreniach a ekzémoch v oblasti chodidiel a priehlavku. Zabráňte styku s očami a sliznicami. V prípade prejavov neznášanlivosti prestaňte produkt okamžite používať. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Prípravok slúži na jednorázové použitie, a to výlučne pre oblasť chodidiel. Požadovaný efekt sa dostaví do 10 dní od použitia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.