NANOGEN KONDICIONER JEMNE VLASY UNISEX

1×240 ml, kondicionér na vlasy

Značka: NANOGEN

Vyživujúci a objemový kondicionér pre ženy, určený pre riedke a jemné vlasy, dodáva vlasom objem a pevnosť už po prvom použití. Špeciálne formulované zloženie s obsahom rastových faktorov a kyseliny hyalurónovej.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

22,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NANOGEN KONDICIONER JEMNE VLASY UNISEX 1×240 ml, kondicionér na vlasy

X23888

Hlavný popis produktu

Luxusný objemový kondicionér, ktorý dodáva riedkym a jemným vlasom hustotu a pevnosť už po prvom použití. Špeciálne vedecky formulované zloženie s obsahom kyseliny hyaluronovej a rastových faktorov.

Ošetrujúci a posilňujúci kondicionér pre každodenné použitie. Nová receptúra šitá na mieru pre ženy dodáva vlasom živiny a objem bez zbytočného zaťaženia.

Výhody:

  • Zdokonaluje efekt Nanogen vlákien
  • Na rozdiel od ostatných kondicionérov, Nanogen kondicionér pre jemné vlasy využíva patentom chránenú technológiu elektrostatiky. Tá na vlasoch vytvára ideálny náboj pre kvalitnejšie uchytenie Nanovlákien a docielenie ešte dokonalejšieho výsledku.
  • Dodáva vlasom trvalý objem a lesk - Unikátne spevňujúce a hydratačné zloženie účinne preniká do vlasu a vyživuje ho zvnútra. Je ideálny na pravidelné používanie, obsiahnuté látky nezostávajú na povrchu vlasu a ani po čase nevytvárajú stopy. Tým dosiahne prirodzenú hustotu a objem bez zbytočného zaťaženia vlasu a tiež umožňuje ďalším ošetrujúcim látkam účinne prenikať do vlasov a do pokožky.

Efektívne vyživovanie vlasu do hĺbky - Ako aktívny kondicionér, Nanogen kondicionér vlas neobaluje a nevyhladzuje. Preniká hlboko do vlasu, dodáva mu potrebné živiny a objem, a tiež esenciálne vitamíny a aminokyseliny. Tak zanecháva do hĺbky vyživený, silný a zdravý vlas.

Technológia = Aktívne Kondicionéry - Oživovať rednúce vlasy je vždy náročné a existuje veľa faktorov, ktoré treba zvážiť. Väčšina kondicionérov obaľuje vlas. Avšak obaľovaním na vlase časom vznikajú vrstvy, čo môže vlasy zaťažovať. Následkom toho vlasy pôsobia ťažko, unavene a redšie, než v skutočnosti sú. Takýto povlak môže tiež následne spomaľovať prienik a účinok lokálne aplikovaných prípravkov na rast vlasov. Nanogen Aktívne Kondicionéry nielenže riešia tento problém, ale využívajú unikátnu technológiu, dodávajúcu účinné látky do pokožky a vlasov oveľa efektívnejšie, než akýkoľvek iný výživový prípravok alebo šampón.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.