NAIPO MGC-168 Masážná podložka

1×1 ks, masážna podložka

Značka: NAIPO

Masážna podložka Shiatsu, masáž s vyhrievaním, 8 vibrácií motora, 4 možnosti masáže, 3 nastaviteľný rýchlosti, bodová relaxácia, univerzálne použitie nielen do auta.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
62,29
Doprava zadarmo

O produkte: NAIPO MGC-168 Masážná podložka 1×1 ks, masážna podložka

X002002

Hlavný popis produktu

NAIPO MGC-168 Masážná podložka
Masážna podložka, Počet nastavení: 4, Farba: čierna, Napájanie: 230 V, Hmotnosť: 1600 g.
Masážna podložka Naipo MGC-168 Shiatsu s vyhrievaním disponuje 8 vibráciami motora, vďaka čomu si môžete dopriať hĺbkovú masáž chrbta. Podložka ponúka na výber 4 možnosti masáže chrbta a 3 nastaviteľné rýchlosti. Podložku môžete používať v aute - autonabíjačka je súčasťou balenia, ale aj v pohodlí domova.
Masážna podložka Naipo MGC-168 Shiatsu
• Vhodná na masáž celého chrbta
• Použitie v automobile, doma aj v kancelárii
• 8 vibrácií motora
• Vyhrievacia funkcia poskytne svalom teplo a zvýši účinok masáže
• 4 druhy masáží
• 3 nastaviteľné rýchlosti
• Ovládač pre jednoduché nastavenie zvolených funkcií
• Tichý chod
Relaxácia a príjemný pocit uvoľnenia
Masážna podložka Naipo MGC-168 Shiatsu zmení sedadlo vo vašom aute, akúkoľvek bežnú stoličku alebo kancelárske kreslo na masážne kreslo. Ponúka 4 druhy masáže s 3 rýchlosťami a  funkciu vyhrievania, vďaka čomu pomáha uvoľniť svaly, znižuje svalové napätie, podporuje relaxáciu a príjemný pocit uvoľnenia.
Shiatsu masáž
Masážna podložka spája blahodarné účinky tradičnej japonskej masážnej techniky shia-tsu s maximálnym pohodlím.  Shiatsu masáž - hlboko relaxačná a omladzujúca masáž vynájdená v Japonsku imituje rytmický tlak prstov, stimuluje hlavný tok energie v tele, zbavuje stresu a napätia. Podložka vám poskytne perfektnú masáž 3D či ste doma, v kancelárii alebo v aute. Uvoľňuje svalstvo a zabezpečuje dokonalú relaxáciu.
Jednoduché ovládanie
Masážnu podložku je možné ovládať pomocou ovládača, vďaka ktorému je jej používanie veľmi jednoduché a pohodlné. Vyberať si môžete zo 4 druhov masáží, 3 rýchlostí ako aj bodovej masáže.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.