NAÏF Mydlo na ruky pre celú rodinu

1×340 ml, mydlo na ruky

Značka: NAÏF

Naïf už nie je len pre deti! Je aj pre mamičky a oteckov, teda celú rodinu. Užite si aj vy rovnako bezstarostnú starostlivosť ako vaše deti!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Mydlo na ruky pre celú rodinu 1×340 ml, mydlo na ruky

X001944

Hlavný popis produktu

V týchto dňoch si umývame ruky viac ako obvykle. Mydlo Naïf je vďaka šetrnému zloženiu vhodné pre rodičov i najmenšie deti. Obsahuje rastlinný glycerín, ktorý viaže vodu a chráni aj tú najcitlivejšiu pokožku pred vysušením. Rovnako ako ostatné produkty Naïf neobsahuje žiadne nezmysly ako sú PEG, SLS / SLES, fenoxyethanol, parabény, minerálne oleje, chemické konzervanty alebo mikroplasty. Zloženie je 100 % vegánske a ocean friendly. Je taktiež dermatologicky testované. Mydlo má príjemnú hypoalergénnu parfumáciu s tónmi levandule a bergamotu.

Po umytí zostáva pokožka hebká a jemná. Praktické balenie s pumpičkou je vyrobené z bioplastu na báze cukrovej trstiny. Produkty pre dospelých boli vyvíjané s ohľadom na potreby budúcich mamičiek. V období tehotenstva je vhodné sa niektorým látkam v ošetrujúcich produktoch vyhnúť. Sú to predovšetkým minerálne oleje, parabény, silikóny a fenoxyetanol. Tieto chemické látky môžu pokožku budúcej mamičky zbytočne dráždiť alebo narušovať jej hormonálny systém. Preto Naïf vyvinul tento rad ošetrujúcich produktov s bezpečným zložením.

Použitie: Opláchnite si ruky vodou. Zmiešajte malé množstvo mydla v dlaniach a pomädlite si ruky. Opláchnite vodou. Odporúčame potom aplikovať Naïf Vyživujúce prírodné mlieko na ruky a telo. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.