NAÏF Mliečny olej do kúpeľa pre deti a bábätká

1×100 ml, mliečny olej do kúpeľa

Značka: NAÏF

Je čas na kúpeľ! Nemusí byť každý deň, ale keď už ten čas nadíde, premení Mliečny olej do kúpeľa Naïf (Milky Bath Oil) pre deti a miminká vodu vo vaničke v mlieko. Je vhodný pre novorodencov.

15,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Mliečny olej do kúpeľa pre deti a bábätká 1×100 ml, mliečny olej do kúpeľa

X001899

Hlavný popis produktu

Voda vysúša pokožku, preto Naïf vyvinul tento olej. Zmäkčuje vodu vo vaničke. Nezanecháva mastnú vrstvu na pokožke a jemne čistí. Olej do kúpeľa nepotrebuje mnoho. Je vyrobený len z prírodných ingrediencií. Neobsahuje chemické penidlá a ďalšie škodlivé látky. Na jeho krátkom zozname nájdete oleje z kokosu, semien bavlníka a slnečnice. Ďalej vitamín E, harmanček a známu vôňu Naïf (hypoalergénny parfum). Je pH neutrálny.

Použitie: Nalejte asi 10 ml oleja do kúpeľa a dobre rozmiešajte, aby ho voda čo najlepšie vstrebala. Vyskúšajte tiež detské Zjemňujúce telové mlieko alebo Upokojujúci olej. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.