NAÏF Denný ošetrujúci krém

1×50 ml, ošetrujúci krém

Značka: NAÏF

Naïf už nie je len pre deti! Je aj pre mamičky a oteckov, teda celú rodinu. Užite si aj vy rovnako bezstarostnú starostlivosť ako vaše deti!

25,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Denný ošetrujúci krém 1×50 ml, ošetrujúci krém

X001934

Hlavný popis produktu

Prírodný denný krém Naïf je tu pre vašu krásnu a zdravú pleť! Neobsahuje nezmyselné a potenciálne škodlivé zložky. Je plný antioxidantov, ktoré pochádzajú z výťažku z paradajok a chránia vašu pleť pred škodlivým UV žiarením. Čo poviete na avokádový a mandľový olej zmiešaný s ľanovým olejom? Tieto prírodné zložky udržujú vašu pokožku zdravú, pružnú a hydratovanú. Má bohatú konzistenciu. Produkty Naïf sú vyrobené z tých najlepších zložiek, ktoré môže poskytnúť príroda - a nič iné. Zložky sú 100 % vegánske a dermatologicky testované. Obaly sú vyrobené z bioplastu na báze cukrovej trstiny a sú úplne biologicky odbúrateľné.

Jemná vôňa je testovaná ako hypoalergénna. Výrobky pre dospelých boli vyvinuté s ohľadom na potreby budúcich mamičiek. Počas tehotenstva by sa mali vyhýbať niektorým zložkám výrobkov na starostlivosť. Ide najmä o minerálne oleje, parabény, silikóny a fenoxyetanol. Tieto chemické látky môžu zbytočne dráždiť pokožku nastávajúcej mamičky alebo narušiť jej hormonálny systém. Preto spoločnosť Naïf vyvinula tento rad výrobkov starostlivosti o pokožku s bezpečnými zložkami.

Aplikujte na vyčistenú pokožku. Nezabudnite na krk a dekolt. Naïf je značka prírodnej kozmetiky, ktorá si neberie servítky. To znamená, že neobsahuje žiadne nezmyselné zložky, ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervačné látky, éterické oleje ani iné potenciálne škodlivé alebo alergizujúce látky. Obsiahnutý parfum nespôsobuje alergie. Vytvorili ho dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a napokon aj ženy. S láskou a starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.