N-MEDICAL ELASTIN N-MEDICAL 100TBL

1×100 tbl

Značka: N-MEDICAL

Výživový doplnok Elastin N-Medical (100 kapsúl) je prvý originálny produkt, ktorý obsahuje prírodný hydrolyzovaný bioaktívny elastín.

124,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: N-MEDICAL ELASTIN N-MEDICAL 100TBL 1×100 tbl

X000212

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok Elastin N-Medical (100 kapsúl) je prvý originálny produkt, ktorý obsahuje prírodný hydrolyzovaný bioaktívny elastín. Elastín je vhodný na podporu elasticity. Elastín N-Medical je určený na každodenné užívanie. Je vhodný do kombinácie s produktom Hyaluron N-Medical (kyselinou hyalurónovou na vnútorné užívanie) aj kolagénmi. Neobsahuje žiadne konzervanty, ani pridané farbivá. Ružová farba prášku je spôsobená zmiešaním bieleho hydrolyzovaného elastínu a červeného prírodného vitamínu C (Acerola), ktorý sa získava šetrnou metódou zo šípok. Elastín N-Medical sa vyrába v Českej republike v podmienkach správnej výrobnej praxe (GMP) vo farmaceutickej kvalite.

Zloženie: 200 mg elastín – % RHP (Referenčná Hodnota Príjmu) – nie je stanovená 300 mg prírodný vitamín C – % RHP (Referenčná Hodnota Príjmu) – 375%

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne Kapsulu zapite dostatočným množstvom nápoja pred jedným z hlavných jedál. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hmotnosť obsahu: 50 g (100 toboliek) Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote 5-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Výživové doplnky nenahradzujú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky.

Všeobecné informácie o elastíne:

Elastín je veľmi dôležitá bielkovina a hlavná látka nášho tela, ktorá má za úlohu zaisťovať pružnosť (elasticitu). Nachádza sa v koži, cievach, pľúcach, šľachách a ďalších orgánoch. Jeho funkciu môžeme pozorovať aj voľným okom. Stačí si natiahnuť kožu a pustiť. Jej pružné vrátenie na pôvodné miesto je následok správnej funkcie elastínu. Postupným starnutím elastín ubúda, preto je pre naše telo stále ťažšie udržať potrebnú elasticitu, tak ako tomu bolo v detstve a mladosti.

Výrobca: N-Medical s.r.o. Pri Olivovni 1640/2 251 01 Říčany


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.