N-MEDICAL ELASTIN FORTE 100TBL

1×100 tbl

Značka: N-MEDICAL

Výživový doplnok Elastin N-Medical Forte je prvá originálna kapsula, ktorá obsahuje prírodný hydrolyzovaný bioaktívny elastín.

142,89
Doprava zadarmo

O produkte: N-MEDICAL ELASTIN FORTE 100TBL 1×100 tbl

X000213

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok Elastin N-Medical Forte je prvá originálna kapsula, ktorá obsahuje prírodný hydrolyzovaný bioaktívny elastín. Elastín N-Medical Forte je vhodný na každodenné používanie. Je vhodný do kombinácie s Hyaluron N-Medical (kyselina hyalurónová na vnútorné užívanie) aj kolagény. Neobsahuje žiadne konzervanty, ani pridané farbivá. Elastín Forte N-Medical sa vyrába v Českej republike v podmienkach správnej výrobnej praxe (GMP) vo farmaceutickej kvalite.

Zloženie: 400 mg elastín – %RHP (Referenčná Hodnota Príjmu) – nie je stanovená 100 mg prírodný vitamín C – %RHP (Referenčná Hodnota Príjmu) – 125 % Odporúčané dávkovanie: 1 tobolka 1x denne, pred jedným z hlavných jedál. Dostatočne zapiť tekutinou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Obsah: 100 toboliek

Hmotnosť obsahu: 50 g (100 toboliek)

Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Výživové doplnky nenahradzujú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky.

Všeobecné informácie o elastíne:

Elastín je veľmi dôležitá bielkovina a hlavná látka nášho tela, ktorá má za úlohu zaisťovať pružnosť (elasticitu). Nachádza sa v koži, cievach, pľúcach, šľachách a ďalších orgánoch. Jeho funkciu môžeme pozorovať aj voľným okom. Stačí si natiahnuť kožu a pustiť. Jej pružné vrátenie na pôvodné miesto je následok správnej funkcie elastínu. Postupným starnutím elastín ubúda, preto je pre naše telo stále ťažšie udržať potrebnú elasticitu, tak ako tomu bolo v detstve a mladosti. Výrobca: N-Medical s.r.o. Pri Olivovni 1640/2 251 01 Říčany


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.