MYCOGEL Čistiaci gél - Bailleul

1×150 ml, čistiaci gél

Značka: MYCOGEL

Prípravok používaný pri mykózach a iných infekciách kože alebo na ich prevenciu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MYCOGEL Čistiaci gél - Bailleul 1×150 ml, čistiaci gél

X015868

Hlavný popis produktu

Jemný penivý gél Mycogel s antimikrobiálnou zložkou ciclopirox olamine je vhodný pre citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu a mykotickým prejavom. Čistiaci gél špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku vlasov, tváre, tela a intímnych partií. Má neutrálne pH, neobsahuje mydlo a jeho zloženie s 94% obsahom prírodných zložiek spolu s kyselinou hyaluronovou a ciclopirox olaminom jemne a účinne čistí citlivu pokožku, zkľudňuje podráždenie a zmierňuje začervenanie. Je ideálny ako súčasť starostlivosti o citlivú pokožku a sliznicu intímnych partií so sklonom k podráždeniu a k mykotickým projavom.


Výsledok:


• ukľudňuje pokožku - 90 % užívateľov*
• zmierňuje pocit svrbenia - 80 % užívateľov*
• ukľudňuje intímne partie** - 95 % užívateľov**
• šetrne a účinne čistí pokožku - 100% užívateľov*
* Sebahodnotenie 20 osôb s citlivou pokožkou, ktorí prekonali preukázanú mykózu a často sa kúpali v bazénoch, po 21 dňoch aplikácie prípravku Mycogel na telo, tvár, intímne partie, vlasy a pokožku hlavy.
** Sebahodnotenie 20 osôb s citlivými vonkajšími genitálnymi sliznicami, které prekonali preukázanú mykózu ( 50 % panelov), po 21 dnech aplikácie prípravku Mycogel raz denne.

Použitie


Aplikovať 1x denne na telo a 2-4 x týždenne na tvár a pokožku hlavy. Napeňte a opláchnite. Vhodný aj pre intímnu hygienu. Nedoporučuje sa tehotným a dojčiacim ženám.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.