MYCO CLEAR SPREJ NA TOPANKY 100ML

1×100 ml, sprej na topánky

Značka: MYCO CLEAR

Myco Clear® sprej na topánky Myco Clear® sprej je preventívny antimykotický sprej, ktorý podporuje liečbu infekcií chodidiel.

11,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MYCO CLEAR SPREJ NA TOPANKY 100ML 1×100 ml, sprej na topánky

X005913

Hlavný popis produktu

Vlastnosti
Myco Clear® sprej je preventívny antimykotický sprej, ktorý podporuje liečbu infekcií chodidiel. Sprej zabraňuje výskytu opätovnej infekcie chodidiel a nechtov vo vašich topánkach. Môže sa tiež používať ako preventívne opatrenie pri infekciách chodidiel a nechtov u vysoko rizikových pacientov trpiacich napr. cukrovkou. Myco Clear® sprej poskytuje dlhodobú ochranu pred hubami a baktériami v topánkach. Sprej na topánky môžu používať dospelí a deti od 4 rokov (pod dohľadom). Prevencia návratu infekcie z kontaminovaných topánok a obuvi. 1 ošetrenie chráni až 5 dní. Neutralizuje nepríjemný zápach súvisiaci s plesňou chodidiel a nechtov.

Balenie
Myco Clear® sprej na topánky 100 ml 12,25 €

Zloženie
denaturovaný alkohol, voda, izopropylalkohol, kyselina citrónová, ricinoleát zinočnatý, Lauret-3, kopolymér Vp/Va, fenylpropanol, tetrahydroxypropyl etyléndiamín, parfum, propylénglykol, olej O-Cymen-5, chlórhexidín diglukonát, decylínglykol, linalool, limonén, hexylcinnamal, citronellol, dodecyltrimetyl amónium chlorid, geraniol

Dávkovanie
Myco Clear® sprej na topánky sa má používať z vnútornej strany topánok. Aplikujte 5-10x do každej topánky tak, aby bola ošetrená celá topánka. Pred obutím nechajte úplne vysušiť. Procedúru opakujte po dlhšom nosení alebo najmenej jedenkrát týždenne. Sprej je v zásade bezpečný na použitie, avšak vyvarujte sa vdýchnutiu, kontaktu s kožou, očami a vyhnite sa kontaktu s jedlom a nápojmi. Používajte v dobre odvetraných miestnostiach alebo vonku.

Upozornenie
Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.