MY COLLAGEN HYDROGELOVÁ NÁPLAST NA PERY

1×1 ks

Značka: SOO'AE
  • Náplasť na pery MY COLLAGEN HYDROGEL LIP PATCH vyhladí vrásky a zjemní suché popraskané pery už za 10-15 minút. Produkt je napustený špeciálnou zmesou kolagénu a výťažkov z ovocia a rastlín bohatých na živiny, ktoré pokožku pier upokojujú a dodávajú im vlhkosť.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
3,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: MY COLLAGEN HYDROGELOVÁ NÁPLAST NA PERY 1×1 ks

X55410

Hlavný popis produktu

Náplasť na pery MY COLLAGEN HYDROGEL LIP PATCH vyhladí nevzhľadné vrásky a zjemní suché popraskané pery už za 10-15 minút. Produkt je napustený špeciálnou zmesou kolagénu a výťažkov z ovocia a rastlín bohatých na živiny, ktoré pokožku pier upokojujú a dodávajú im vlhkosť.

Účinnou zložkou náplasti je Super Berry Complex obsahujúci silnú zmes 5 druhov ovocia: jahody, čučoriedky, hrozna, brusnice a černice. Hydrolyzovaný kolagén, koreň sladkého drievka a extrakty zo zeleného čaju okamžite upokojujú a obnovujú vlhkosť pier trpiacich suchosťou a nevzhľadnými vráskami. Použitie: Vyberte kolagénovú náplasť z obalu a priložte na čisté pery. Nechajte pôsobiť po dobu 10-15 minút a potom vmasírujte zvyšok esencie do pier.

Zloženie: Water (Aqua/Eau/Agua), Glycerin, Carrageenan, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Ceratonia Siliqua Gum, Agar, Phenoxyethanol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Dextrin, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Sucrose, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Potassium Chloride, Coptis Japonica Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Benzophenone -4, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Pentylene Glycol, Acorus Calamus Root Extract, Hydrolyzed Collagen, Caprylyl Glycol, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, CI 16185, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Sodium Citrate, Fragrance (Parfum/Fragancia)

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na narušenú alebo poranenú pokožku. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prestaňte produkt používať. Ukladajte mimo dosahu detí. Neskladujte na priamom slnku. V prípade, že sa vám dostane produkt do očí, dôkladne ich prepláchnite čistou vodou. Nejedzte! Pri náhodnom prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Určené iba na jedno použitie, po použití hneď vyhoďte.

Objem: 0.35 fl. oz. / 10 g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.