Moskito GUARD repelent

1×75 ml, sprej

Insekticídny repelent, s príjemnou vôňou, nemastný, vodeodolný, vhodný na použitie aj počas tehotenstva a pre deti od 2 rokov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
14,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Moskito GUARD repelent 1×75 ml, sprej

X37056

Insekticídny repelent, s príjemnou vôňou, nemastný, vodeodolný, vhodný na použitie aj počas tehotenstva a pre deti od 2 rokov.
Až 8-hodinové poskytnutie ochrany preukázala kombinácia Pikaridinu a vodeodolného činidla (počas testovania na komároch tigrovaných). Účinok repelentu je okamžite po jeho nanesení. Vedľajšie účinky nie sú známe.

Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte. Aplikujte rovnomerne na všetku nechránenú (obnaženú) pokožku. Nestriekajte priamo na tvár. Nenaste na dlane a rozotrite po celej pokožke, vyhýbajte sa kontaktu s perami a očami. Opakovane nanášajte na tvár a telo každých 8 hodín bez prekročenia:
2 aplikácií za deň u užívateľov vo veku 24 mesiacov až 12 rokov
3 aplikácií za deň u užívateľov vo veku od 12 rokov a u tehotných žien.

Upozornenie: Len na externé použitie. Zabráňte styku s očami, perami a poškodenou pokožkou. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Po zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri používaní výrobku nejedzte, nepite ani nefajčite.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.