Mommy Care - Prírodný guličkový odpudzovač hmyzu 70 ml

1×70 ml, guličkový odpudzovač hmyzu

Značka: MOMMY CARE

Chráňte svoje telo pred hmyzom prirodzene a bez chémie. Produkt obsahuje špeciálne esenciálne oleje, vďaka ktorým je ideálny na použitie vonku v prírode, ale aj doma, a navyše krásne sviežo vonia. Produkt je vhodný pre dojčatá, deti i dospelých, a je to vynikajúci prírodný produkt pre cestovateľov aj do lietadla. Produkt má guličkový aplikátor.

14,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Mommy Care - Prírodný guličkový odpudzovač hmyzu 70 ml 1×70 ml, guličkový odpudzovač hmyzu

X001975

Hlavný popis produktu

Chráňte svoje telo pred hmyzom prirodzene a bez chémie. Tento prírodný produkt obsahuje špeciálne esenciálne oleje, vďaka ktorým je ideálny na použitie vonku v prírode, ale aj doma, a navyše krásne sviežo vonia. Produkt je vhodný pre dojčatá, deti i dospelých, a je to vynikajúci prírodný produkt pre cestovateľov aj do lietadla. Naša citronelová zmes je vyrobená zo všetkých prírodných rastlinných olejov známych pre svoje odpudzovacie účinky, vrátane pelargónie, citronely, citrónovej trávy a ďalších. Zmes je vyrobená z čistých olejov, ktoré vyživujú a chránia pokožku pred vysušením. Prípravok má jemnú vôňu, ktorú si zamiluje celá rodina, a je bezpečný na použitie u dojčiat i detí.

Návod na použitie: Aplikujte priamo na exponovanú pokožku. Aplikujte znovu podľa potreby na odhalené miesta. Vhodné pre dojčatá, deti i dospelých - už od veku 0+ Neobsahuje DEET alebo iné škodlivé chemikálie Certifikované zloženie Vegan - Netestované na zvieratách Bez SLS/SLES Bez minerálnych olejov Bez parabénov Bez petrochémie Netoxický Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nekonzumujte. Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pokožku. V prípade výskytu vyrážky prestaňte používať. Držte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte, ak ste alergický alebo citlivý na niektorú z obsiahnutých zložiek.

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Brassica Campestris (Canola) Seed Oil, Helianthu Annuus Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Tocopheryl Acetate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary), Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Combopogon Winterianus (Citronella) Oil, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool. Objem: 70ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.