Mommy Care - Jojobový olej do kúpeľa pre bábätká 200 ml

1×200 ml, olej do kúpeľa

Značka: MOMMY CARE

Výživný kúpeľový olej pre novorodencov a bábätká s bio jojobovým olejom. Detský kúpeľový olej Mommy Care obsahuje starostlivý výber čistých organických olejov vrátane jojoby, nechtíka a hroznových semien, ktoré spoločne pracujú na vyrovnaní úrovne vlhkosti pokožky a dodávajú vitamíny a antioxidanty.

18,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Mommy Care - Jojobový olej do kúpeľa pre bábätká 200 ml 1×200 ml, olej do kúpeľa

X001982

Hlavný popis produktu

Výživný kúpeľový olej pre novorodencov a bábätká s bio jojobovým olejom. Detský kúpeľový olej Mommy Care obsahuje starostlivý výber čistých organických olejov vrátane jojoby, nechtíka a hroznových semien, ktoré spoločne pracujú na vyrovnaní úrovne vlhkosti pokožky a dodávajú vitamíny a antioxidanty. Vďaka pridaniu levandule a harmančeka vytvára upokojujúcu vôňu, ktorá uvoľní ako bábätko, tak aj rodičov - pridajte malé množstvo do vane na relaxáciu. Jojobový olej upokojuje, a je ideálny pre dojčatá a batoľatá s citlivou pokožkou.

Certifikované zloženie Vegan - Netestované na zvieratách Bez SLS/SLES Bez minerálnych olejov Bez parabénov Bez petrochemických látok Návod na použitie: Pridajte približne 6 ml do vane a zľahka premiešajte, alebo po kúpeli priamo aplikujte na detskú pokožku. Upozornenie: Používajte podľa určenia, pri dodržaní návodu na použitie. Neprehĺtajte. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí, dôkladne vypláchnite čistou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nepoužívajte, ak je známa citlivosť na niektorú z jeho zložiek. Len na vonkajšie použitie.

Zloženie: Helianthus, Annuus (Sunflower) Seed Oil, Brassica Campestris Seed (Canola) Oil, Simmondisa Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sorbitan Laurate, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Tocopherol, Squalane, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Bisabolol, Geraniol, Limonene, Linalool


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.