Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley)

1×1000 ml, ekologická hypoalergénna aviváž

Značka: MOMMY CARE

Ekologická aviváž vyrobená z prírodných ingrediencií, s príjemnou vôňou esenciálnych olejov. Aviváž nezanecháva chemické stopy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Odporúčané pre detské aj dojčenské oblečenie. Vhodné pre všetky typy farieb aj materiálov.

Na sklade v eshope
7,49 ušetríte 2,50 €

Pôvodná cena 9,99 €, zľava 25%

Najnižšia cena pred zľavou: 9.99 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley) 1×1000 ml, ekologická hypoalergénna aviváž

X001972

Hlavný popis produktu

Ekologická aviváž 1000 ml - Green Valley Ekologická aviváž vyrobená z prírodných ingrediencií, s príjemnou vôňou esenciálnych olejov. Aviváž nezanecháva chemické stopy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Odporúčané pre detské aj dojčenské oblečenie. Vhodné pre všetky typy farieb aj materiálov. Vegan - Netestované na zvieratách Bez minerálnych olejov Bez parabénov Bez petrochémie Biologicky rozložiteľný Hypoalergénne Ekologické

Návod na použitie: Pre mechanickú práčku: Pomocou odmerky vo vnútri uzáveru odmerajte potrebné množstvo aviváže a nalejte do určenej priehradky na aviváž v práčke. Na každých 4-5 kg ​​bielizne odporúčame pridať 25 ml aviváže (tj spodná ryska odmerky). Na ručné pranie: Pridajte polovicu odmerky aviváže na každých 10 litrov vody. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepite. Neprehĺtajte. Prvá pomoc: V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a predložte štítok produktu. V prípade zasiahnutia očí, dôkladne oči prepláchnite čistou vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom suchom mieste. Po dopotrebovaní fľašu zrecyklujte a vhoďte do konteineru určeného pre plast. Objem: 1000 ml Vôňa: Green Valley // Zelené údolie Zloženie: Active matter, cationic, plant origin. (Katiónové aktívne látky rastlinného pôvodu.) Preservative. (Konzervačná) Parfume. (Parfém) Allergens free (Bez alergénov)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.