Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley)

1×1000 ml, ekologická hypoalergénna aviváž

Značka: MOMMY CARE

Ekologická aviváž vyrobená z prírodných ingrediencií, s príjemnou vôňou esenciálnych olejov. Aviváž nezanecháva chemické stopy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Odporúčané pre detské aj dojčenské oblečenie. Vhodné pre všetky typy farieb aj materiálov.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Mommy Care - Ekologická hypoalergénna aviváž 1L (Green Valley) 1×1000 ml, ekologická hypoalergénna aviváž

X001972

Hlavný popis produktu

Ekologická aviváž 1000 ml - Green Valley Ekologická aviváž vyrobená z prírodných ingrediencií, s príjemnou vôňou esenciálnych olejov. Aviváž nezanecháva chemické stopy, ktoré môžu spôsobiť podráždenie. Odporúčané pre detské aj dojčenské oblečenie. Vhodné pre všetky typy farieb aj materiálov. Vegan - Netestované na zvieratách Bez minerálnych olejov Bez parabénov Bez petrochémie Biologicky rozložiteľný Hypoalergénne Ekologické

Návod na použitie: Pre mechanickú práčku: Pomocou odmerky vo vnútri uzáveru odmerajte potrebné množstvo aviváže a nalejte do určenej priehradky na aviváž v práčke. Na každých 4-5 kg ​​bielizne odporúčame pridať 25 ml aviváže (tj spodná ryska odmerky). Na ručné pranie: Pridajte polovicu odmerky aviváže na každých 10 litrov vody. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepite. Neprehĺtajte. Prvá pomoc: V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a predložte štítok produktu. V prípade zasiahnutia očí, dôkladne oči prepláchnite čistou vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom suchom mieste. Po dopotrebovaní fľašu zrecyklujte a vhoďte do konteineru určeného pre plast. Objem: 1000 ml Vôňa: Green Valley // Zelené údolie Zloženie: Active matter, cationic, plant origin. (Katiónové aktívne látky rastlinného pôvodu.) Preservative. (Konzervačná) Parfume. (Parfém) Allergens free (Bez alergénov)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.