MOLTEX Pure&Nature Nohavičky plienkové jednorazové 4 Maxi (7-12 kg) 22 ks

1×22 ks

Značka: MOLTEX

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: MOLTEX Pure&Nature Nohavičky plienkové jednorazové 4 Maxi (7-12 kg) 22 ks 1×22 ks

X009329

Hlavný popis produktu

Tieto plienky majú tvar spodných nohavičiek, sú elastické v bokoch i okolo nožičiek, čo umožňuje ich jednoduché vyzlečenia - ideálne pre deti učiaci sa na nočník.


Prečo zaobstarať práve plienky Moltex Pure & Nature?

- Sú dermatologicky testované a ekologicky šetrné. To znamená, že k ich výrobe boli použité prírodné zdroje, ako je bavlna, cukrová trstina a kukurica.
- Vnútorná vrstva dotýkajúci sa pokožky dieťatka je 100% z prírodných zdrojov a je dermatologicky testovaná.
- V plienkach nenájdete žiadne parfumy, chlór ani latex.
- Vďaka pridanej bavlne sú plienky ešte mäkšie a pohodlnejšie pre nosenie. Majú dobre padnúci tvar, ktorý deti neobmedzuje v pohybe. Elastické pásky so systémom "" Comfort Stretch "" zaručujú, že plienka vášmu dieťaťu naozaj padne.
- Vďaka prírodným materiálom sú ekoplenky Moltex úplne bezpečné a hypoalergénny.
- Perfektne sajú vďaka špeciálnej technológii kanálikov v plienke, ktorá zrýchľuje vsiaknutiu tektutiny do jadra plienky. Nemusíte tak robiť žiadne kompromisy medzi zdravím a funkčnosťou. S týmito plienkami bude vaše dieťatko v bezpečí aj v suchu.
- Trendy dizajn s farebnými obrázkami bude baviť nielen deti, ale aj vás, dospelých. Ekologické plienky nemusia byť nudné! Potlač je samozrejme vykonaný bezpečným, certifikovaným atramentom.
- Plienky sú vyrábané za použitia 100% obnoviteľnej energie. Balenie plienok je vyrobené z plastu z cukrovej trstiny namiesto ropných plastov.

Výrobca plienok Moltex Pure & Nature zaručuje zhodu so všetkými štandardmi na trhu, všetky materiály použité pre výrobu sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami. Plienky majú tieto certifikácie:

- Oeko-tex Standard 100 - potvrdzuje neprítomnosť nežiadúcich chemických látok.
- EÚ Ecolabel - je symbolom pre šetrnosť voči životnému prostrediu počas celého životného cyklu výrobku - od ťažby surovín, cez výrobu, distribúciu, užívanie až k jeho likvidácii potom, čo doslúži. FSC certifikácia - zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodaruje šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti.
- Allergy Certified - medzinárodné označenie, ktoré by mali zákazníci hľadať, ak chcú predchádzať vzniku alergií.
- Nemecká spoločnosť Dermatest po dôkladnom nezávislom testovaní pridelila plienkam 5 hviezdičiek "" excellent "", čím potvrdzuje najvyššiu možnú bezpečnosť plienok pre pokožku.

Plienky sú určené pre deti s hmotnosťou 7 - 12 kg. 22 ks plienok v balení. Vyrobeno v Nemecku.


Zloženie:

Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), bavlna, superabsorbčný polymér, PLA (z rastlinných zdrojov), polyetylén z bio materiálu, polypropylén (15% z organickej bavlny), polyetylén, polyuretán.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.