Moltex Pure & Nature Naťahovacie plienkové nohavičky Maxi 7-12 kg

1×22 ks, plienkové nohavičky

Ekologicky šetrné plienky z prírodných materiálov, ktoré sú vhodné na citlivú detskú pokožku. Vďaka pridanej bavlne sú plienky ešte mäkšie a pohodlnejšie na nosenie. Ideálne pre deti učiace sa na nočník.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
7,59
Ušetríte 19%

Pôvodná cena:  9,39 €  ·  zľava 1,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 9.39 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Moltex Pure & Nature Naťahovacie plienkové nohavičky Maxi 7-12 kg 1×22 ks, plienkové nohavičky

X009329

Hlavný popis produktu

Plienky Moltex patria medzi najväčšiu stálicu v ekoplienkach na európskom trhu a vždy vynikali svojou skvelou funkčnosťou. V novej kvalite sú plienky Moltex navyše mäkšie, jemnejšie a tiež moderné a veselšie. To všetko pri zachovaní šetrnosti k zdraviu a životnému prostrediu, čo potvrdzujú aj novo získané certifikácie.
Tieto plienky majú tvar spodných nohavičiek, sú elastické v bokoch aj okolo nožičiek, čo umožňuje ich ľahké vyzlečenie - ideálne pre deti učiace sa na nočník.
Prečo zaobstarať práve plienky Moltex Pure & Nature?
Sú dermatologicky testované a ekologicky šetrné. To znamená, že na ich výrobu boli použité prírodné zdroje, ako je bavlna, cukrová trstina a kukurica.
Vnútorná vrstva dotýkajúca sa pokožky dieťatka je 100% z prírodných zdrojov a je dermatologicky testovaná.
V plienkach nenájdete žiadne parfémy, chlór ani latex.
Vďaka pridanej bavlne sú plienky ešte mäkšie a pohodlnejšie na nosenie. Majú dobre padnúci tvar, ktorý deti neobmedzuje v pohybe.
Vďaka prírodným materiálom sú ekoplienky Moltex úplne bezpečné a hypoalergénne.
Perfektne sajú vďaka špeciálnej technológii kanálikov v plienke, ktorá zrýchľuje vsiaknutie tektutiny do jadra plienky. Nemusíte tak robiť žiadne kompromisy medzi zdravím a funkčnosťou. S týmito plienkami bude vaše dieťatko v bezpečí aj v suchu.
Trendy dizajn s farebnými obrázkami bude baviť nielen deti, ale aj vás, dospelých. Ekologické plienky nemusia byť nudné! Potlač je samozrejme prevedená bezpečným, certifikovaným atramentom.
Plienky sú vyrábané za použitia 100% obnoviteľnej energie. Balenie plienok je vyrobené z plastu z cukrovej trstiny namiesto ropných plastov.
Výrobca plienok Moltex Pure & Nature zaručuje zhodu so všetkými štandardmi na trhu, všetky materiály použité na výrobu sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami. Plienky majú tieto certifikácie: Oeko-tex Standard 100 - potvrdzuje neprítomnosť nežiaducich chemických látok.
EU Ecolabel - je symbolom pre šetrnosť voči životnému prostrediu v priebehu celého životného cyklu výrobku - od ťažby surovín, cez výrobu, distribúciu, používanie až k jeho likvidácii potom, čo doslúži.
FSC certifikácia - zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodarovaný šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti.
Allergy Certified – medzinárodné označenie, ktoré by mali zákazníci hľadať, ak chcú predchádzať vzniku alergií.
Nemecká spoločnosť Dermatest po dôkladnom nezávislom testovaní pridelila plienkam 5 hviezdičiek "excellent", čím potvrdzuje najvyššiu možnú bezpečnosť plienok pre pokožku.
Zloženie: Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), bavlna, superabsorbční polymer, PLA (z rostlinných zdrojů), polyethylen z bio materiálu, polypropylen (15% z organické bavlny), polyethylen, polyurethan.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.