Moltex Pure & Nature EKO vlhčené obrúsky na bázie vody

1×60 ks, vlhčené obrúsky

Ekologicky šetrné vlhčené obrúsky. Sú úplne prírodné, ľahko sa rozložia a obsahujú 99% čistej vody. Navyše sú bez parfumácie, takže perfektne sadnú aj citlivé detské pokožke.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
2,19
Ušetríte 27%

Pôvodná cena:  2,99 €  ·  zľava 0,80 €

Najnižšia cena pred zľavou: 2.79 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Moltex Pure & Nature EKO vlhčené obrúsky na bázie vody 1×60 ks, vlhčené obrúsky

X009328

Hlavný popis produktu

Radi doprajete vášmu bábätku to najlepšie? Potom určite stavte na vlhčené obrúsky Moltex Pure & Nature. Sú úplne prírodné, ľahko sa rozložia a obsahujú 99% čistej vody. Navyše sú bez parfumácie, takže perfektne sadnú aj citlivé detské pokožke.
Nemecká značka Moltex Pure & Nature predstavuje nové vlhčené obrúsky, ktoré obsahujú 99% čistenej vody. To znamená vodu, z ktorej boli odstránené všetky chemikálie a nečistoty, ktoré by mohli spôsobovať alergie.
Pretože je pokožka bábätiek veľmi citlivá, môžu ju konvenčné obrúsky napustené najrôznejšími chemikáliami nepríjemne dráždiť. Obrúsky Moltex sú však ekologické a úplne prírodné. Vďaka tomu patrí medzi hypoalergénne kozmetické pomôcky, ktoré sa navyše v prírode oveľa ľahšie a rýchlejšie rozkladajú.
Vlhčené obrúsky Moltex Pure & Nature neobsahujú žiadne parfémy, ktoré by mohli spôsobovať zapareniny či podráždenie detského zadočku. Nenájdete v nich ani žiadny alkohol a sú pH neutrálne. Predstavujú ideálnu voľbu pre bábätká už od narodenia.
Pokiaľ patríte medzi milovníkov prírody, iste nechcete planétu zahlcovať plastovým odpadom. Preto vás určite vás poteší, že balenie obsahuje o 63% menej plastu, než bežné vlhčené obrúsky. Navyše sú vyrobené v Nemecku, takže k vám neputujú cez pol sveta.
Obrúsky Moltex Pure & Nature sú samozrejme dermatologicky testované. Tiež sú certifikované PEFC, čo znamená, že pochádza z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Táto certifikácia potvrdzuje, že produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov.
Zloženie: voda, benzoát sodný (potravinářský konzervant), citronan sodný, Myristamidopropyl PG‐Dimonium Chloride Phosphate, glukonát sodný, kyselina citronová.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.