MOBIVENAL micro

1×120 tbl, výživový doplnok

Značka: MOBIVENAL

Doplnok výživy obsahujúci mikronizovaný diosmín, hesperidín a aescín (pri pocite ťažkých nôh). Vhodný pre ľudí s problémami krčových žíl a hemoroidov.

20,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MOBIVENAL micro 1×120 tbl, výživový doplnok

X21515 ADC

Je výživový doplnok s obsahom 450 mg diosmínu, 50 mg hesperidínu a 30 mg escínu. V ponuke sú dve veľkosti balenia: 60 + 10 tabliet ZADARMO a 100 + 20 tabliet ZADARMO.

ZLOŽENIE

Diosmín; objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza (celulózový gél); escín (extrakt pagaštanu konského – Aesculus hippocastanum); kukuričný škrob; hesperidín; protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, koloidný oxid kremičitý, mastenec; zahusťovadlo: sodná soľ karboxymetylcelulózy (celulózová guma); stabilizátory: hydroxypropylmetylcelulóza, želatína; farbivo: oxid titaničitý; odpeňovacie činidlo: polyetylénglykol; červený oxid železitý, žltý oxid železitý, čierny oxid železitý.

DÁVKOVANIE

Odporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety sa prehĺtajú celé, nerozhryzené. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Uchovávajte pri teplote 15 – 25 °C.

VÝŽIVA PRE VAŠE NOHY

Výživové doplnky s obsahom zložiek diosmín a hesperidín. Hlavnými zložkami výživových doplnkov MOBIVENAL® micro a MOBIVENAL® micro Simple sú diosmín (450 mg) s hesperidínom (50 mg), obe mikronizované. Mobivenal® micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete.

DLHO STOJÍTE, SEDÍTE, VEĽA CHODÍTE A CESTUJETE?

Či chceme, či nie, s pribúdajúcim vekom a vplyvom dlhého státia, sedenia alebo cestovania sa kondícia našich nôh zhoršuje. Príčinou väčšieho nepohodlia dolných končatín môže byť napríklad aj ich nedostatočná výživa, na ktorú mnohí z nás zabúdajú. Aj vy vnímate pri týchto činnostiach nepohodlie? Podľa nášho online prieskumu pociťuje takmer každý druhý Slovák nepohodlie týkajúce sa nôh, no väčšina ho nerieši.

PRVÁ POMOC - VYLOŽENIE NÔH

Prvou pomocou je pre väčšinu ľudí vyloženie nôh alebo ich vymasírovanie. Vyjadrilo sa tak 188 z 382 opýtaných vo veku 24 až 65 rokov. Približne každý tretí účastník prieskumu zároveň priznal, že najväčšie nepohodlie pociťuje po fyzickej námahe. Po dlhom státí až takmer tretina opýtaných, dlhé sedenie je nepriateľom pre 20 % Slovákov a nosenie nepohodlnej obuvi spôsobuje problémy 5 % zástupkyniam nežného pohlavia. Zaujímavým faktom je, že takmer polovica účastníkov prieskumu nešportuje vôbec.

PRAVIDELNÝ POHYB POMÁHA

Aktívne (5 x týždenne) športuje 21 opýtaných, menej aktívne (3 x týždenne) sa športu venuje len 10 ľudí a sporadické športovanie potvrdilo iba 38,5 %, čiže 147 respondentov. Avšak práve pravidelný pohyb, aspoň v rámci rekreačnej prechádzky, je skvelou prevenciou pred možným nepohodlím nôh.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.