Mlynček na kávu Adler AD 4450

Značka: ADLER

Mlynček na kávu Adler AD4450 s kužeľovým mlynčekom a výkonom 300 W je ideálnym zariadením pre milovníkov aromatickej, čerstvo namletej kávy

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Mlynček na kávu Adler AD 4450

e049735e-abda-49a2-9692-bca98dfff13b

Hlavný popis produktu

Mlynček na kávu Adler AD4450 s kužeľovým mlynčekom a výkonom 300 W je ideálnym zariadením pre milovníkov aromatickej, čerstvo namletej kávy. Zariadenie sa vyznačuje malými rozmermi a moderným dizajnom. Má tiež tichú prevádzku, vysokú rýchlosť, priehľadné veko a je chránený proti zapnutiu bez nasadeného veka. Milovníci kávy ako espresso, cappuccino a latte ocenia aj možnosť nastavenia hrúbky mletia zŕn. Každý vieme, aká káva nám chutí najlepšie, preto mlynček AD4450 umožňuje vybrať si jedno až z 31 nastavení hrúbky mletia. Navyše mlynček dokáže pripraviť 44 gramov jemne zomletej kávy za 25 sekúnd alebo 75 gramov hrubšie zomletej kávy za 25 sekúnd.
Každý, kto si nevie predstaviť deň bez svojej obľúbenej kávy, dobre vie, ako dokonale zvýrazní a vyzdvihne hlbokú chuť nápoja mletím zŕn tesne pred ich zaliatím. Ak teda chcete posunúť varenie kávy na vyššiu úroveň, oplatí sa zvoliť mlynček na kávu Adler AD4450. Chladné rána s aromatickým espressom, ktoré dodá energiu do práce, večer s priateľmi pri delikátnom latte alebo cappuccine vám určite pomôže spríjemniť každý deň.

Charakteristika a technické údaje:
Mlynček na kávu Burr
Kovový kužeľový mlynček
Kapacita zásobníka: 300 gramov
31 nastavení stupňa zomletia
Ideálne na mletie kávy pre: Cezve (Džezva), Espresso, kávový sifón, filtračný kávovar, zalievaná káva, French Press
Časovač až do 25 sekúnd nepretržitej prevádzky
Výkonnosť: 44 gramov jemnej kávy za 25 sekúnd / 75 gramov hrubej kávy za 25 sekúnd
Automatické vypnutie
Maximálny výkon: 300W
Výkon: nom. 200 W, max. 300 W
Rozmery: Šírka: 12 cm Hĺbka: 18,5 cm Výška: 31,5 cm

Odporúčané nastavenia hrúbky mletia pre jednotlivé druhy kávy:
Cezve (Džezva) – jemne zomleté zrno, nastavenie: 1-2
Espresso – stredne jemne zomleté zrno, stupeň: 3-5
Sifón – stredne zomleté zrno, nastavenie: 6-10
Prekvapkávaná káva – stredne zomleté zrno, nastavenie: 11-20
Zalievaná káva - stredne hrubo zomleté zrno, stupeň: 17-25
French press – hrubo zomleté zrno, nastavenie: 26-31

Fanúšikovia kávy určite vedia, aký dôležitý je proces prípravy kávy. Predomletá káva, ktorú si môžeme kúpiť v každom obchode, je nepochybne pohodlná a šetrí čas. Ak však pijete kávu, aby ste ju vychutnávali, zvážte nákup profesionálneho mlynčeka na kávu. Kávové zrná si zachovajú svoju chuť a arómu dlhšie a ich mletie tesne pred varením prinesie to najlepšie, čo v zrnách je. Stojí za to využiť chvíľu ráno alebo popoludní, aby ste naplno ocenili arómu pravej kávy. Nákup mlynčeka je tiež príležitosťou ochutnať kávu ako z najlepších kaviarní, bez nutnosti investovať do drahého kávovaru s mlynčekom, pre ktorý nemusí byť v kuchyni dostatok miesta.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.