Miss Vivien Víkendový párty balíček 10 x 6 ml

10×6 ml

Ideálny spoločník na romantické výlety Obsahuje 10 jednorazových vreciek, dve od každého výrobku: 2x masážny gél s diamantovým práškom 2x intímne mazivo s termálnou vodou 2x regeneračný gél po večierku 2x Pleasure Gel s horúcim účinkom 2x Pleasure gél s chladivým účinkom

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
24,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Miss Vivien Víkendový párty balíček 10 x 6 ml 10×6 ml

X001388

Hlavný popis produktu

Obsahuje 10 jednorazových vrecúšok, 2 od každého výrobku: Masážny gél Hodvábny a zamatový gél na posilnenie zmyselnej masáže s lahodnou príchuťou sušienok a smotany. Nelepivá textúra. Obsahuje zlaté častice, ktoré tónujú pokožku a dodávajú jej krásny zlatistý lesk. S diamantovým práškom na očarujúcu súkromnú párty. Lubrikačný gél na intímne použitie na báze vody so zvodnou a zmyselnou vanilkovou príchuťou. Zloženie s termálnou vodou jemne lubrikuje intímne oblasti pre väčšie pohodlie a potešenie počas sexuálneho styku. Kĺzavá a nelepivá textúra.

RESTORATÍVNY GÉL PO SEXE Upokojujúci regeneračný gél, ktorý jemne zjemňuje a upokojuje intímne oblasti po pohlavnom styku.

PLEASURE GEL S HORÚCIM EFEKTOM s hodvábnou nelepivou textúrou poskytuje príjemný hrejivý pocit. Maximalizuje pôžitok a intenzitu vyvrcholenia. Experimentujte s fúkaním proti pokožke, aby ste zvýšili pocit tepla.

PLEASURE GEL S CHLADIVÝM EFEKTOM s hodvábnou nelepivou textúrou. Zloženie s mätou pre prekvapivo svieži pocit. Doprajte si nové zážitky, vyzvite svoje zmysly v najintímnejších častiach tela. Výhody: Pohodlný cestovný formát, ideálny na prekvapenie pre vášho partnera. Pohodlné vrecúška na jedno použitie. Zložky bez parabénov a vhodné pre vegánov.

RITUÁL SLEČNY VIVIEN 1-2-3 Po použití masážneho gélu Miss Vivien (1) môžete použiť intímny lubrikant Miss Vivien (2), aby ste maximalizovali pôžitok zo sexuálneho styku. Obnovujúci gél po večierku Miss Vivien (3) upokojuje a zjemňuje vaše intímne zóny po tých najvášnivejších nociach.

MASÁŽNY GÉL (1) Pred nanesením si dajte trochu oleja do dlaní a jemne ich o seba potrite, aby sa olej zohrial. Môže sa používať na celé telo aj na intímne partie. Pred použitím dobre pretrepte, aby sa zlaté častice rozptýlili po celej pokožke.

INTÍMNY LUBRIKANT (2) Naneste požadované množstvo na intímne zóny tesne pred sexom alebo počas neho. Nezanecháva škvrny na tkaninách. Bezpečné pre latexové kondómy.

GÉL NA REGENERÁCIU PO VEČIERKU (3) Aplikujte na intímne zóny toľkokrát, koľkokrát potrebujete, kým nedosiahnete požadovanú úroveň komfortu.

GÉL NA POTEŠENIE S HORÚCIM EFEKTOM Aplikujte malé množstvo na intímne zóny opakovane, kým nedosiahnete požadovanú úroveň tepla. Nefarbí.

VAROVANIE - Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na prehltnutie. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte ho používať. Toto nie je antikoncepcia.

Zloženie: INTÍMNY LUBRIKAČNÝ GÉL: ZLOŽENIE: VODA, GLYCERÍN, HYDROXYETYLCELULÓZA, ARÓMA, BENZOAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, CITRAN SODNÝ, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, SACHARÍN SODNÝ. AFTER PARTY REGENERAČNÝ GÉL: ZLOŽENIE: VODA, GLYCERÍN, HYDROXYETYLCELULÓZA, BENZYLALKOHOL, PRÁŠOK ZO ŠŤAVY Z LISTOV ALOE BARBADENSIS, ŠÍPKOVÝ OLEJ, EXTRAKT Z KVETOV NECHTÍKA LEKÁRSKEHO, FENOXYETANOL, SORBAN DRASELNÝ, CITRAN SODNÝ, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, MALTODEXTRÍN, BENZOAN SODNÝ, TOKOFEROL. POTEŠENIE GÉL S HORÚCIM ÚČINKOM ZLOŽKY: GLYCERÍN, PROPANDIOL, VANILYL-BUTYL ÉTER. POTEŠUJÚCI GÉL S CHLADIVÝM ÚČINKOM: VODA, GLYCERÍN, LAURÍN, HYDROXYETYLCELULÓZA, BENZOAN SODNÝ, MENTHA PIPERITA OIL, SORBAN DRASELNÝ, CITRAN SODNÝ, EDTA DISODNÁ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, SACHARÍN SODNÝ, LIMONÉN, LINALOOL


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.