Meiya&Alvin darčekový set DELUXE knižka + hračka sloník Alvin

1×1 kus

Krásny luxusný darčekový set v kvalitnej dekoratívnej krabičke obsahuje 25cm hračku a obrázkovú knižku „A Day at a Park with Meiya & Alvin“. Hračka je kombináciou vypchatej postavičky z mäkkej certifikovanej bavlny a hryzátka z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Maličká obrázková knižka s tvrdými stranami, obsahuje jednoduchý text v angličtine.
Na objednávku do 5 dní
33,89
Doprava zadarmo

O produkte

X50313

Darčekový set DELUXE knižka + hračka sloník Alvin Krásny luxusný darčekový set v kvalitnej dekoratívnej krabičke obsahuje 25 cm hračku a obrázkovú knižku „A Day at a Park with Meiya & Alvin“. Hračka je kombináciou vypchatej postavičky z mäkkej certifikovanej bavlny a hryzátka z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea.

Kombinuje úžitok príjemného mäkkučkého maznáčika a gumennej časti, ktorá je ideálna pre deti, ktorým sa práve prerezávajú zúbky. Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy je u detí veľmi obľúbená. Mäkkšie aj tvrdšie časti a výstupky masírujú detské ďasná a prinášajú úľavu a ukľudnenie. Maličká obrázková knižka s tvrdými stranami, príbeh o tom ako nerozluční priatelia myška Meiya a sloník Alvin trávia deň vonku, spoznávajú prírodu a zažívajú dobrodružstvá.

Jednoduchý text je v angličtine. - Ideálny darček pri narodení dieťatka - Telo maznáčika je vypchaté a dá sa posadiť - Bezpečné pre novorodencov aj batoľatá - Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy, tak veľmi obľúbená udetí - Ideálne pri prerezávaní zúbkov - Certifikovaná bavlna, prírodná guma šetrne získaná zkaučukového stromu Hevea a výplň z recyklovaných PET fliaš

- Ručne maľované bezpečnými farbami na rastlinnej báze

- Bez BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok

- Testované podľa EU noriem

- Balenie z recyklovaného materiálu potlačené farbami so sójovým základom Všetky produkty Meiya & Alvin sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Vieme, že rešpektovať životné prostredie znamená rešpektovať celú našu planétu, ktorú tak chránime pre ďalšie generácie. Výška hračky cca 25 cm Rozmer knižky cca 12,5 x 12,5 x 2 cm Rozmer balenia cca 17 x 22 x 10 cm Vyrobené na Srí Lanke vo fairtrade podmienkach.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.