MEDELA Odsávačka mlieka elektrická double Swing Maxi™ NEW

1×1 ks, odsávačka mlieka

Značka: MEDELA

Medela ponúka obľúbenému Swing Maxi Flex™ moderného nástupcu so štýlovým dizajnom. Nová odsávačka Swing Maxi™ je kompaktná a ľahko použiteľná elektrická odsávačka na dva prsníky, ktorá rýchlo zapadne do vášho života a jej použitie je ešte flexibilnejšie.

159,69
Doprava zadarmo

O produkte: MEDELA Odsávačka mlieka elektrická double Swing Maxi™ NEW 1×1 ks, odsávačka mlieka

X54547

Hlavný popis produktu

Elektrická double odsávačka mlieka Swing Maxi™ NEW Viac mlieka. Viac slobody. Viac času pre vás. Viac mlieka za kratší čas. Rovnako ako jej predchodca Swing Maxi Flex™, nová odsávačka Swing Maxi™ je elektrická odsávačka mlieka na dva prsníky, pomocou ktorej môžete odsávať z oboch prsníkov súčasne, teda dvakrát rýchlejšie, než pri odsávaní z každého prsníka zvlášť. Okrem toho bolo preukázané, že odsávanie z oboch prsníkov súčasne produkuje až o 18 % viac materského mlieka (1).

Technológia 2-Phase Expression™: Pri dojčení dojčatá najprv sajú krátkymi a rýchlymi pohybmi, aby spustili tok mlieka. Akonáhle mlieko začne tiecť, dieťa prispôsobí svoje sanie pomalšiemu individuálnemu rytmu, aby mohlo piť.

Technológia Medela 2-Phase Expression™: (technológia 2-fázového odsávania) napodobňuje prirodzené rytmy satia dieťaťa – najprv rýchlo stimuluje tok mlieka a potom spomalí a prejde do hlbšieho a pomalšieho odsávania, aby sa zaistil optimálny tok mlieka.

Prsný nadstavec PersonalFit Flex™: Vďaka uhlu roztvorenia 105°, mäkkému okraju a oválnemu tvaru pre lepšie priľnutie vyvíja prsný nadstavec PersonalFit Flex™ menší tlak na mliečne kanáliky než tradičné 90° prsné nadstavce. Umožňuje efektívnejšie a pohodlnejšie odsávanie. Viac pohodlia pre vás a až o 11 % viac mlieka pre vaše dieťa – klinicky overené (4).

V balení nájdete prsné nadstavce v dvoch veľkostiach: 21 mm (veľkosť S) a 24 mm (veľkosť M). Odsávajte kdekoľvek, aj keď v blízkosti nie je žiadna elektrická zásuvka. Vďaka najmodernejšiemu portu USB-C je možné vstavanú batériu nabiť rýchlejšie než klasickým portom micro-USB a pri plnom nabití môžete odsávať až šesťkrát!

Intuitívne a jednoduché ovládanie Swing Maxi™ NEW má deväť stupňov intenzity vákua, ktoré môžete vybrať a ovládať pomocou štyroch ľahko použiteľných tlačidiel. Zostavovanie a čistenie double elektrickej odsávačky Swing Maxi™, ktorá sa skladá len z niekoľkých častí, je teraz naozaj hračkou!

Kratšia stimulačná fáza: 

V štúdiách využívajúcich dvojfázovú technológiu (5–9) sa zistilo, že prvé spustenie mlieka býva medzi 1. až 2. minútou, čo je dlhšie, než dosiahne batoľa (10) pri dojčení. V podmienkach výskumu však býva táto doba dlhšia, než v uvoľnenom domácom prostredí (11). Zároveň sa prvé spustenie mlieka obvykle zrýchli pri opakovanom odsávaní (12) (pravdepodobne kvôli úprave reflexu spustení mlieka). Ukázalo sa, že čas do prvého spustenia mlieka je s novým 105° prsným nadstavcom rýchlejší, pričom u 90 % matiek sa mlieko spustí do 2 minút. (9)

Trvanie stimulačnej fázy u Swing Maxi™ NEW bolo skrátené na jednu minútu, aby lepšie odrážalo fyziológiu odsávania mlieka sa znížilo riziko, že mlieko nebude optimálne odsaté počas prvého spustenia mlieka sa optimalizovala doba odsávania.

Výhody double odsávačky Swing Maxi™ NEW:

  • Obojstranné odsávanie – až o 18 % viac mlieka za kratší dobu1 Technológia 2-Phase-Expression® napodobňuje prirodzený rytmus sania vášho dieťaťa (2,3)
  • Prsný nadstavec PersonalFit Flex™ pre väčšie pohodlie a o 11 % viac mlieka (4)
  • Vrátane 2 veľkostí (S – 21 mm, M – 24 mm)
  • Ešte flexibilnejšie použitie: Integrovaná batéria až pre 6 odsávacích cyklov na jedno úplné nabitie
  • Rýchlejšie nabíjanie vďaka pripojeniu USB-C (v porovnaní s pripojením micro-USB)
  • Jednoduché použitie: Intuitívne užívateľské rozhranie so 4 tlačidlami a 9 stupňami intenzity vákua
  • Ľahko sa skladá a čistí vďaka niekoľkým častiam
  • Výrazne tichšia než predchádzajúce generácie odsávačiek: iba 45 dB pri najvyššej úrovni vákua
  • Uzavretý systém, ktorý zabraňuje vstupu materského mlieka do hadičky
  • Menej odpadu z balenia – udržateľnosť


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.