MEDEL EXPERT Zariadenie na manikúru a pedikúru

1×1 ks

Značka: MEDEL

MEDEL EXPERT Zariadenie na manikúru a pedikúru Moderné zariadenie pre komplexnú starostlivosť o nechty a pokožku rúk a nôh.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
42,89
Doprava zadarmo

O produkte: MEDEL EXPERT Zariadenie na manikúru a pedikúru 1×1 ks

X55289

Hlavný popis produktu

Moderné zariadenie pre komplexnú starostlivosť o nechty a pokožku rúk a nôh. Domáca manikúra a pedikúra vám dodá radosť z možnosti postarať sa o svoje telo v domácom prostredí. Frézka vybavená hrotmi s rôznymi tvarovými hlavami, leštič, ktorý pomáha dosiahnuť vysoký lesk nechtu.

Pohodlné vo forme schopnosti nastaviť smer a rýchlosť otáčania špičky z veľmi pomalého na veľmi rýchly. 6 špičiek - pre každú etapu, manikúru a pedikúru.

A - Najväčší rezný hrot (zafírový kužeľ) je valcový a môže byť použitý na ošetrenie nechtov, ale aj na odstraňovanie stvrdnutej kože z nechtovej oblasti a päty.

B- Druhý plstený hrot v tvare kužeľa je prvkom, ktorý zaisťuje dokonalú hladkosť a lesk nehtu - leštenie.

C - Plochý hrot v tvare disku , navrhnutý tak, aby sa predišlo riziku prerezania príliš veľkého množstva povrchu nechtov alebo poškodenia inej časti ruky. Vo vnútri disku sa nachádza časť, ktorá sa otáča. Vonkajšia časť špičky zostáva nepohnutá.

D - Špička v tvare valca . Na odstraňovanie zvyškov laku, tvrdej kože a na brúsenie.

E-Špička určená na odstránenie vrastených nechtov.

F - Okrúhla zafírová malá hlava , na odstránenie jemnej kožky pri nechte.

Frézka MEDEL Expert Manicure & Pedicure je ideálnym riešením na odstraňovanie suchej, stvrdnutej kože, kurích ôk a pľuzgierov! Pre čo najlepšiu viditeľnosť a presnosť počas ošetrenia na nechtoch slúži LED svetlo integrované v prístroji. LED svetlo je umiestnené nad rotujúcim hrotom vo frézke, ktorá svieti počas celého ošetrenia. Svetlo zaručuje lepšiu viditeľnosť povrchu nechtov, mäkkých a tvrdých koží. Prístroj počas ošetrenia môže meniť svoju rýchlosť prepínaním.

Vďaka týmto možnostiam sa liečba stáva príjemnejšou, dá sa urobiť rýchlejšie a dosiahne sa požadovaný efekt. Otáčanie špičiek sa môže uskutočňovať v dvoch smeroch, vpravo aj vľavo. Rýchlosť otáčania je možné nastaviť veľmi pomaly a zvýšiť s potrebou nastavenia až do extrémne rýchleho otáčania. Na frézku MEDEL Manicure & Pedicure Expert sa vzťahuje 3-ročná záruka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.