Hniezda pre bábätká

  (48)

Hniezdo do postieľky je mäkký a pohodlný vankúšik so zábranami, na ktorom bábätko leží. Pomáhajú bábätku cítiť sa pohodlne a bezpečne, pretože pripomínajú blízkosť matky

Zoradiť podľa
 • Mäkkučké multifunkčné hniezdo pre dieťa s okúzľujúcim vzhľadom poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre spiace deti.
 • KLUPS Hniezdo pre bábätko Rose

  1×1 ks, s vysokými okrajmi
  Mäkkučké multifunkčné hniezdo pre dieťa s okúzľujúcim decentným dizajnom poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre vaše dieťatko.
 • KLUPS Hniezdo pre bábätko Savanna

  1×1 ks, s vysokými okrajmi
  Mäkkučké multifunkčné hniezdo pre dieťa s okúzľujúcim decentným dizajnom poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre vaše dieťatko.
 • Eseco Hniezdo pre bábätko Nature

  1×1 ks, hniezdo pre bábätka
  Luxusná postieľka ESECO poskytuje vášmu dieťaťu maximálne pohodlie a bezpečie a zároveň zaručuje pokojný a nerušený spánok. Naše hniezdo môžete používať nielen v postieľke, počas dňa, ale aj na cestách, kde slúži ako cestovná postieľka. Hniezdo je vyrobené zo 100 % dizajnovej bavlny a je vyplnené antialergickým dutým vláknom. Moderný nadčasový dizajn a obojstranné použitie robia z hniezda štýlový doplnok. Hniezdo môžete skombinovať s mantinelom a dekou a vytvoriť si tak jedinečnú dizajnovú súpravu do detskej izby.
 • Univerzálne hniezdo pre bábätko Baby Bed predstavuje skvelého spoločníka pre každú mamičku. Baby Bed môžete využiť ako hniezdo do postieľky alebo praktickú tašku. Funkciu 2v1 oceníte pri cestovaní, počas návštev, výletov alebo iných aktivít. Jednoduchým rozložením hniezda získate pohodlnú posteľku vyrobenú z kvalitných a neškodných materiálov. Opätovným zložením sa hniezdo premení na pohodlnú tašku.
 • EMI Hniezdo pre bábätká 70 x 55 x 25 cm

  1×1 ks, hniezdo pre bábätká
  Hniezdo pre bábätko o rozmeroch 70 x 55 x 25 cm od značky EMI je univerzálnym pomocníkom, ktorý zabezpečuje bezpečné fixovanie a ochranu tela bábätka. Je vyrobené z 100 % bavlny, čo je bezpečný materiál, ideálny pre citlivú detskú pokožku. Hniezdo obsahuje aj nepremokavý poťah, ktorý zabraňuje preniknutiu tekutín a znečisteniu. Má aj snímateľnú obliečku, čo umožňuje jednoduché čistenie a údržbu. Celkovo je to skvelý produkt, ktorý poskytuje bezpečie a komfort pre bábätko.
Hniezda pre bábätká

Hniezda pre bábätká