Ovsené kaše

  (4)

Detská ovsená kaša je vynikajúcou voľbou pre raňajky pre vaše dieťa. Ovsená kaša je bohatá na vlákninu, vitamíny a minerály, čo robí z nej zdravú a výživnú potravinu. Je vhodná pre rôzne vekové skupiny detí, vrátane dojčiat a malých detí.Môžete ju prispôsobiť chuťovým preferenciám vášho dieťaťa pridaním ovocia, medu, orieškov, orechového masla alebo iných prísad. 

Zoradiť podľa
 • HiPP BIO Prvá obilná KAŠA 100% ovsená

  1×200 g, nemliečna kaša, 4m+
  5.0
  (1)
  HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 200 g, od ukončeného 4. mesiaca HiPP BIO ovsená kaša bez obsahu pridaného cukru a mlieka predstavuje ideálnu prvú lyžičku pri zavádzaní lepku do jedálnička vášho bábätka.
 • Hami mliečna kaša ovseno - ražná

  1×210 g, detský príkrm (od ukonč. 6. mesiaca)
  5.0
  (1)
  Potravina na báze obilia určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca, v prášku. Hami mliečna kaša je vhodná voľba na večeru alebo raňajky.
 • HiPP BIO mliečna kaša na dobrú noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideálna ako hodnotná večera v období prikrmovania. Veľmi dobre zasýti a po dni plnom zážitkov podporí spokojný spánok vášho bábätka. Kaša je vhodná pri zavádzaní lepku do stravy dieťaťa a navyše neobsahuje žiadny pridaný cukor. Má jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť.
 • Kendamil Mliečna krémová ovsená kaša

  1×150 g, mliečna ovsená kaša
  Kendamil Mliečna krémová ovsená kaša (150 g) Obilno-mliečna kaša pre deti od ukončeného 6. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
  Ovsené kaše

  Ovsené kaše