Nemliečne kaše

  (12)

Nemliečne detské kaše sú skvelým riešením pre deti s laktózovou intoleranciou alebo alergiou na mlieko. Tieto kaše poskytujú výživu a energiu bez obsahu mlieka alebo mliečnych prísad. Nemliečne kaše sú zvyčajne obilné kaše na vode alebo na rastlinnom mlieku. 

Zoradiť podľa
 • Sunar Prvá KAŠA ryžová NEMLIEČNA

  1×220 g, od ukončeného 4. mesiaca
  5.0
  (2)
  Sunar Prvá kaša ryžová nemliečna kaša obsahuje 0% pridaného cukru a je ideálna pre zavádzanie príkrmov do jedálnička dieťaťa. Vhodná ako prvá kaša pre prípravu a zahustenie ďalších pokrmov, pre deti s rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka alebo na bezlepkovú diétu. Môžete použiť aj ako prvý príkrm pri zavádzaní zmiešanej stravy.
 • HAMI Nemliečna kaša krupicová

  1×170 g, nemliečna krupicová kaša, 5m+
  Nemliečna kaša krupicová, kontrolované obilniny, prirodzený zdroj energie, zdroj vitamínu B1.
 • Kukurično-pšenová kaša Najtelo Bejby je bezlepková kaša so sušeným jablkom, slivkou, tekvicou a vitamínom B1.
 • Kendamil Variácie BIO a Zeleninové kaše

  4×150 g, bio a zeleninové kaše
  4× Kendamil Variácie BIO a Zeleninové kaše (4x 150 g) Variácia, ktorá obsahuje tri najobľúbenejšie kaše v BIO kvalite a jednu kašu zeleninovú. Chuťové poháriky malých stravníkov potešia kaše so slivkami a banánom, viaczrnná kaša, ryžová kaša a zeleninová kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami. Je na rodičoch, ktorú práve zvolí. Vybrané suroviny sú vyladené tak, aby drobcom dodali živiny, ktoré okolo 6. a 7. mesiaca ich vývoja potrebujú.
Nemliečne kaše

Nemliečne kaše