Masticlife Masticha Comfort 28 vrecúšok

1×28 ks

Značka: MASTICLIFE

Mastichový prášok vo vrecúškach. Presne odmeraná denná dávka mastichy. Prírodný produkt. Doplnok stravy pre normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu.

27,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Masticlife Masticha Comfort 28 vrecúšok 1×28 ks

X62520

Hlavný popis produktu

POHODLNÉ UŽÍVANIE, POHODOVÉ POCITY Masticha Comfort obsahuje jemný prášok originálnej chioskej mastichy vo vrecúškach. Prírodný doplnok stravy Masticha Comfort je rovnako ako mastichové kapsuly určený na perorálne užívanie, oproti kapsulám naviac ale pôsobia v celom tráviacom systéme, najmä v ústnej dutine, v pažeráku a v žalúdku.

Pre koho je Masticha Comfort určená:

• Mastichový prášok sa užíva priamo alebo na lyžičke, takže nemusíte prehĺtať kapsuly, ak je vám to nepríjemné.

• certifikovaná originálna Chios masticha;

• V prípade Masticha Comfort si užijete aj chuť mastichy v ústach, nielen jej účinok na normálnu činnosť tráviaceho systému.

• Presne odmeraný obsah mastichového prášku vo vrecúšku umožňuje presné dávkovanie.

Balenie masticha vrecúšok Masticlife Comfort Balenie: 28 vrecúšok Masticlife Masticha Comfort v papierovom boxe Hmotnosť obsahu: 1 vrecúško: 2 g celé balenie: 56 g Zloženie: Chios Masticha - 40 % Inulín - 57 % Magnesium stearate (rastlinný) - 3 % Dávkovánie a užívanie Masticlife Comfort Dávkovanie mastichových kapsúl konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Doporučené dávkovanie je uvedené na obale:

Doporučené dávkovanie masticha vrecúšok

• Masticlife Masticha Comfort obsahuje optimálnu dávku mastichy (800 mg) na bežné aj intenzívne užívanie: 1 vrecúško (800 mg) alebo 2 vrecúška (1,6 g) denne.

• Masticha Comfort má zároveň vysoký obsah inulínu (extrakt z koreňa čakanky), ktorý výborne s mastichou interaguje a podporuje jej pohodlné prehĺtanie a trávenie. Užívanie masticha vrecúšok

• Doplnok stravy Masticlife Comfort je určený na normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu.

• Užívajte vždy aspoň 30 minút pred jedlom.

• Obsah vrecúška vysypte na lyžicu, vložte do úst, prehltnite a zapite vodou. Upozornenie Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosah detí!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.