LYPRINOL Omega 3 (ETA, EPA, OTA, DHA)

1×60 cps, morský lipidový extrakt

Značka: LYPRINOL

Stabilizované

29,99
Doprava zadarmo

O produkte: LYPRINOL Omega 3 (ETA, EPA, OTA, DHA) 1×60 cps, morský lipidový extrakt

X12461 ADC

Hlavný popis produktu

Lyprinol ® - vysokočistý a stabilizovaný morský lipidový komplex (50 mg Perna Canaliculus účinnej zložky  v 1 cps).
Lyprinol vo svojej aktívnej frakcii obsahuje kombináciu morských lipidov a podiel Omega-3 -polynenasýtených mastných kyselín (ETA, EPA, OTA, DHA), získaných z novozélandskej lastúry zelenej, stabilizovaným patentovaným procesom.   

Spôsob použitia

Odporúča sa užívať 1-2 kapsuly denne. Pre upokojenie nežiaducich prejavov v organizme a zlepšenie celkového stavu 2-4 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú celé, spolu s jedlom a zapijú dostatočným množstvom tekutín.  

Výživový doplnok sa spočiatku užíva v dávke 2-4 kapsuly denne, rozložené na dve dávky ráno a večer spolu s jedlom približne po dobu   3 - 6 týždňov. Potom môže byť dávka znížená na 1-2 kapsuly denne pre udržiavanie dobrého stavu. Odporúčaná doba užívania je 8 - 12 týždňov, podľa potreby aj nepretržite.
Deti vo veku 3-12 rokov užívajú 2-3 kapsuly denne približne 3 týždne a potom 1-2 kapsuly denne.
Vhodný aj pre diabetikov.

Upozornenie: U tehotných žien a detí do 3 rokov sa odporúča užívanie Lyprinolu konzultovať s lekárom.
Denná dávka potrebná na dosiahnutie maximálneho efektu sa môže u každého jednotlivca líšiť. Ak je dávka príliš vysoká a vyskytne sa dočasné podráždenie, stačí organizmu menšia dávka t.j. 2 kapsuly denne. Výška dávky, ako aj doba užívania je individuálna podľa  stavu organizmu. Lyprinol by nemal byť používaný ako náhrada rôznorodej stravy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.