Lovela Baby tekutý prací gél pre deti, 32PD Color

1×1 ks, prací gél pre deti color, 32PD

5.0

Prací gél na detskú bielizeň, určenie: farebná bielizeň, vlastnosti: pre alergikov a pre citlivú pokožku, počet praní: 32, objem 2.9 l

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lovela Baby tekutý prací gél pre deti, 32PD Color 1×1 ks, prací gél pre deti color, 32PD

X005567

Hlavný popis produktu

Prací gél na farebnú bielizeň od Lovela Baby s nedráždivou, jemnou vôňou vhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožku hypoalergénne zloženie vhodné od prvého dňa života Lovela Prací gél na farebnú bielizeň vyniká svojím absolútne hypoalergénnym a kvalitným zložením, ktoré je vhodné aj pre osoby s atopickou pokožkou a pre citlivú detskú pokožku, ktorá si žiada tú najjemnejšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť. Lovela prací gél má nežnú vôňu, ktorá je výrazne jemnejšia ako u bežných pracích prostriedkov.

Pre dokonalé výsledky prania a voňavú bielizeň!

Použitie: Tkaniny roztrieďte podľa sfarbenia a stupňa znečistenia. Pred praním opláchnite plienky studenou vodou. Silne znečistené plienky a odevy namočte pred praním na 30 minút do prípravku rozpusteného vo vode. Pri ručnom praní prípravok najskôr opatrne rozpustite vo vode. Pri praní plienok a detskej bielizne zopakujte program oplachovanie. Riaďte sa pokynmi výrobcu odevov.

POZOR: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávajúcom podráždení očí: Vyžiadajte radu lekára/vyhľadajte lekársku pomoc. Zložky: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky. Menej ako 5 % mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phenoxyethanol, fosfonáty, parfum


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.