Loovara Menštruačný kalíšok - Period Cup L

1×1 ks

Značka: LOOVARA

Zabudnite na vložky a tampóny a stavte na menštruačný kalíšok Loovara, ktorý zaistí dokonalý komfort počas vašej menštruácie. Je vhodný pri ľahšom aj silnom krvácaní.

14,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Loovara Menštruačný kalíšok - Period Cup L 1×1 ks

X000248

Hlavný popis produktu

Zabudnite na vložky a tampóny a stavte na menštruačný kalíšok Loovara, ktorý zaistí dokonalý komfort počas vašej menštruácie. Je vhodný pri ľahšom aj silnom krvácaní. Kalíšok je tak pohodlný, že ho takmer necítite. Beh, plávanie alebo cvičenie nie je s kalíškom žiadny problém. Svoje športové aktivity si užijete bez obmedzení. Menštruačný kalíšok je ekologická alternatíva vložiek a tampónov.

POUŽITIE:
Menštruačný kalíšok je možné bez výmeny používať až 12 hodín denne a je vhodný aj na noc. Pojme až trikrát viac tekutiny ako bežný tampón. Keď sa kalíšok naplní, stačí ho vytiahnuť, vyprázdniť, umyť vodou a môžete ho znova použiť. Vaše pohodlie je na prvom mieste. Nespôsobuje pocit sucha/suchej sliznice, nezanecháva žmolky. Je použiteľný až 10 rokov.

PARAMETRE:
Kalíšok Loovara je vyrobený zo 100% prírodného kaučuku. Bez chemikálií. Certifikovaný vegánsky výrobný proces bez silikónov, plastov, BPA, PVC, ftalátov a bielidiel. Znovu použiteľný!

Udržateľnosť: Na rozdiel od tampónov alebo vložiek je prírodný kaučuk prírodný, ekologický, obnoviteľný zdroj a biologicky odbúrateľný. S certifikáciou FCS (nákupom podporíte šetrné lesné hospodárenie).

Veľkosť M: vhodné pre ženy, ktoré ešte nerodili alebo majú 30 rokov a menej.Veľkosť L: vhodné pre ženy, ktoré už rodili alebo majú 30 rokov a viac.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.