Loovara Intímna čistiaca pena - Pussy Polish for Her

1×100 ml

Značka: LOOVARA

Pošva a pokožka okolo je veľmi citlivá. Intímna umývacia pena Pussy Polish pre ženy čistí citlivú pokožku oblasti genitálií šetrne a so všetkou starostlivosťou.

Na sklade v eshope
7,73
Ušetríte 40%

Pôvodná cena:  12,89 €  ·  zľava 5,16 €

Najnižšia cena pred zľavou: 12.59 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Loovara Intímna čistiaca pena - Pussy Polish for Her 1×100 ml

X000280

Hlavný popis produktu

Pošva a pokožka okolo je veľmi citlivá. Intímna umývacia pena Pussy Polish pre ženy čistí citlivú pokožku oblasti genitálií šetrne a so všetkou starostlivosťou. Čistiaca pena je skvelá a prinesie vám pocit čistoty a sviežosti pred milovaním alebo pred a po holení či depilácii. Využijete ju aj pri vonkajších aktivitách ako je kempovanie alebo na festivaloch. Čistenie penou je veľmi pohodlné a nie je k nemu potrebná žiadna ďalšia voda.

Umývacia pena obsahuje Aloe vera a pantenol, ktoré intenzívne hydratujú pokožku a pri použití majú upokojujúci a vyživujúci účinok na citlivé miesta genitálií.

POUŽITIE:
Pena sa nastrieka na oblasť genitálií, jemne napení. Stačia 2-3 dávky. Nechajte penu krátko pôsobiť a jednoducho zotrite mäkkou handričkou. Umývacia pena je určená na použitie bez vody, ale možno ju samozrejme tiež opláchnuť teplou vodou. Vopred vyskúšajte prípravok na predlaktí a overte si prípadnú alergiu. Ak sa objavia reakcie, prestaňte ihneď používať.

Len na vonkajšie použitie. Uchovajte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Nevhodné na konzumáciu.

PARAMETRE:
Objem: 100 ml

ZLOŽENIE:
AQUA (WATER), GLYCERÍN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SORBITOL, COCO-GLUCOSIDE, ZINC RICINOLEATE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POTASSIUM SORBATE


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.